کد خبر : 77077 تاریخ ثبت : 1395/10/8 08:47:13
9 دی نماد بصیرت و زمان شناسی ملت

9 دی نماد بصیرت و زمان شناسی ملت

نهم دی مظهر و نماد بصیرت و زمان شناسی ملت ایران گردید تا بار دیگر سند هویت ملت ایران مستند ترومؤید تر به همراهی امت با امامت گردد.

به گزارش تنگستان نما، هیجدهم خرداد سال 88 ملت مسلمان ایران به پای صندوق های رأی رفتند تا رئیس دولت خود را برای یک دوره چهارساله دیگر برگزینند.

حرمت شکنان و هنجار شکنان و ساختار شکنان با شکست خود در عرصه دمکراسی، در پازل از قبل طراحی شده دشمن قرار گرفته بودند و همچون محاربان احزاب هم قسم شده بودند تا در یک میدان به ظاهر مردمی با فریب و حُقه و نیرنگ، جمهوری اسلامی را با دست مردم به قتلگاه ببرند و با گرفتن رأی از مردم چنین وانمود کنند که آنها خواهان تغییرات ساختاری در نظام سیاسی کشور هستند.

امّا غافل از اینکه امام روح الله «ره» در وصف مردم ایران آنان را بهتر از مردم حجاز در عهد رسول الله و بهتر از مردم کوفه در عهد امیرالمؤمنین دانسته بودند با توجه به اینکه نه در محضر پیامبر بوده و نه در محضر امام معصوم، ملت ایران با درس گرفتن از تجربه تاریخی خود از قیام های مردمی گذشته دولت و دشمن خود را شناخته بودند.

تجربه مشروطه ملی شدن صنعت نفت و قیام دیگر هنوز از حافظه ملت نرفته بود، می دانستند خصم پلید، لقمه چرب و نرم ایران را فراموش نکرده و آرام نمی نشیند و بر آن است تا بار دیگر بر مقدرات کشور حاکم شود.

این کار را از همان شیوه های مورد قبول نظام و مردم مثل انتخابات دنبال می کند، تا نظام اسلامی را که یادگار پیر و مراد و راهگشای مدلت حضرت امام «ره» به روش های موجود و مشروع مقبول مردم استحاله کند .

لذا مردم در 18 خرداد آن سال با شرکت حداکثری خود رئیس جمهور مورد علاقه خویش را انتخاب نمودند، رقیب شکست خورده این انتخاب مردم را نپسندید و بر نتابید، با تحریک و تشویق طرفداران خود به جامعه التهاب و اغتاش را تزریق نمود تا مسیری را که از راه دمکراسی و انتخابات به آن دست نیافته است.

 از طریق شورش و ناآرامی و فسار از پایین و چانه زنی در بالا به آن دست یابد، در این راه هیچ چیز را کم نگذاشت از تمام قدرت و نفوذ خود و گروه های زاویه دار با نظام و رسانه هی مغرض و معاند و افراد منحرف بهره گرفتند تا بتوانند جمهوری اسلامی را زیر فشار خود و رسانه های همراه و حضور غیر قانونی طرفداران خویش در خیابان ها وارد  به قبول خواسته های نامشروع و غیرقانونی خود نمایند .

امّا نظام مستحکم جمهوری اسلامی و رهبری هوشمندانه و دوراندیش آن که اوضاع را با وقت زیر نظر داشت، در نماز جمعه تهران سران آشوب و فتنه را فی طب  قرار داد و هشدار خود را به آنها اعلام نمود.

امّا رقیب پردو و زیاده خواه که غنان اختیار زکف داده بود تحت تأثیر فشار همراهان و تبلیغات رسانه های معاند و برنامه های از پیش طراحی شده گروه خود حاضر به پذیرش و قبول نتیجه انتخابات نشد فکر می کرد تا اینجای کار موفق عمل کرده و می تواند درخت تناور جمهوری اسلامی را از درون تهی کند.

اما زهی خیال باطل، زیرا بنیانگذار جمهوری اسلامی و خلف صالح ایشان که سکان دار این نظام الهی می باشند، از توان و قدرت لازم برای هدایت این کشتی توفان زده را در اوضاع و احوال آشفته برخوردارند و می توانند نقشه های شوم بدخواهان را نقش بر آب نمایند .

سرانجام پس از روشنگری و بصیرت افزایی صفوف مردم مخلص از صفوف مغرضان و معاندن جدا و گامه صبر ملت لبریز شد تصمیم گرفتند تا با یک اقدام به موقع در این برهه حساس تاریخ علی زمان خود را یاری کرده و از حاصل دسترنج خود پاسداری نمایند.

زیرا یک بار در تاریخ گذشته امت اسلامی علی تنها ماند و ضررها و زیان های جبران ناپذیری به شریعت مقدس و اسلام ناب و امت مهدی وارد شد.

مسیر اسلام و راه مردم به بیراهه رفت در سه فتنه بزرگ جمل و مفین و نهروان است از همراهی امام جا ماند، زیرا از بصیرت لازم و شناخت دقیق و معرفت کافی از امام و اوضاع خود برخوردار نبودند.

فتنه ها چون شب نارسه بر درد و اوضاع را تاریک نمود. زیبایی های دنیا جلوه عمود بشیاطین وسوسه انگیز شدند.

سمت عنصران در دین، اسیر دنیا شدگان، قدرت طلبان، طمع ورزانی که اغلب از خواهی بودند، رهبر را تنها گذاشتند و اسیر فتنه جاه و مقام و تن پروری و راحت طلبی شدند آینه دل شان تار شده بود.

نور هدایت امامت در آینه دلشان کارگر نیفتاد از نفس افتادند، به دنیا باختند، قلب شان رنگر جهل و انحراف گرفت، سکوت کردند و با سکوت خود فتنه را همراهی نمودند .

گرد و غبار فتنه زیاد شد نتوانستند خود را از سرداب فتنه بیرون بکشند در فتنه ای که خود بپا کرده بودند گرفتار شدند.

اما ملت مسلمان ایران به برکت ایمان به خدای متعال و پیروی از پیامبر فروغ روشن دین که امام امت«ره»  آن را احیا کرده بود و خلف صالح ایشان رهبر حکیم و فرزانه بر آن پای فشرد، نور افکن بصیرت و هدایت دلهای امت شد.، چرا که ملت ایران اهل مسامحه و مصالحه با فتنه نبود، خون داده بود جان خود را در راه حفظ انقلاب و اسلام فدا کرده بود سختی کشیده بود، نمی توانست مثل بعضی خواص ساکت بنشیند و با سکوت خود فتنه را همراهی کنند.

 از گذشته درس گرفته بودند که نباید در اوضاع غمبار فتنه امام خود را تنها گذاشت، هدایت های پیامبر گونه رهبری دل ملت را که مالامان از عشق به خدا و قرآن و پیامبر و اهلبیت بود مثل یک خورشید نورانی روشن نمود، تصمیم نهایی خود را گرفتند و هوشیاری و دوراندیشی خویشتن را به میدان آوردند نهم دی را خلق کردند.

نهم دی سال 88 به حرکت مردم بساط فتنه در خیابان های تهران برچیده شد سران فتنه تنها ماندند و برای مصون ماندن از خشم خروشان ملت در حمانه ها و خانه های تار عنکبوتی خود خزیدند.

نهم دی فتنه به محاق رفت دلسوزان و همراهان فتنه و دل خویش داران به فتنه، ساکتین فتنه، عاملان فتنه، گردافتدگان فتنه و حامیان فتنه داخلی و خارجی فتنه که برای آن هزینه کرده بودند تا بر آرزوی خود برسند، بر ثروت بر باد رفته خود ماتم زده شد عزا گرفتند.

نهم دی مظهر و نماد بصیرت و زمان شناسی ملت ایران گردید تا بار دیگر سند هویت ملت ایران مستند ترومؤید تر به همراهی امت با امامت گردد.

نهم دی شکست سختی برای احراب و جریانهای مسئله دار و قسم خورده خارجی و داخلی بود، تشخیص و اقدام و تصمیم به موقع  مسیر سعادت یک ملت را تأمین می کند.

اگر مردم ایران در روز نهم دی به خلق آن حماسه نمی پرداختند، حاصل دسترنج آنها جمهوری اسلامی که میراث گرانبهای امام روح ا... و خونبهای هزاران شهید گلگون کفن بود همچون قیام های گذشته مردمی «مشروطه، ملی شدن نفت» به تاراج می رفت و خصم دون و دشمن دیرینه بار دیگر برمقدرات این میهن مسلط می شد.

امام مردم آگاهی و بصیرت خود را نشان داده و فتنه گران را رسوا و ناکام گذاشتند و بار دیگر جمهوری اسلامی و ولایت فقیه را یاری نموده و مورد تحسین آیندگان واقع شدند .

عکسها آرشیوی می باشد.

انتهای پیام/

 

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاهاخبار تنگستان
اخبار استان
دیگر اخبار
 • ما می‌خواهیم حق خود محرومان را بدهیم/شاهد‌ افزایش ۷ واحدی فاصله طبقاتی در سال‌های اخیر هستیم
 • رئیس مرکز آمار هم اشتغالزایی ۷۰۰هزار نفری روحانی را تکذیب کرد
 • جدول/با 50 میلیون تومان چه خودرویی بخریم؟
 • سردار مومنی برای بررسی موضوع شهادت مرزبانان وارد زاهدان شد
 • روایت محسن رضایی از رشادت‌های حاج قاسم
 • داعش مسئولیت انفجار بغداد را برعهده گرفت
 • فرصت‌طلبی برخی شعب بانک‌ها از سهام عدالت
 • روحانی به کدام روزنامه کنایه زد؟
 • آمریکا به مذاکرات آستانه دعوت شد
 • روزهای پایانی هفت ماه گوجه کاری در هرمزگان
 • ایران حملات تجاوزکارانه و مکرر رژیم صهیونیستی به سوریه را شدیداً محکوم کرد
 • پوستر/دستان خالی آقای روحانی و دولتش
 • تکذیب فیلترینگ پخش زنده اینستاگرام
 • مصوبات عجیب شورای رقابت علت بروز مشکلات داروسازان/سونامی بیکاری فارغ التحصیلان داروسازی
 • فساد صندوق ذخیره فرهنگیان از مرز 8 هزار میلیارد تومان عبور کرد/15 نفر بازداشتی این پرونده از منصوبان دولت یازدهم هستند/ تحقیق و تفحص همچنان ادامه دارد