کد خبر : 77150 تاریخ ثبت : 1395/10/9 13:09:29
جای تاسف دارد که به سید بودنت بنازی یادداشت؛

جای تاسف دارد که به سید بودنت بنازی

جای تاسف دارد که به سید بودنت بنازی، ولی خواستار جدایی اسلام از جمهوری باشید، فلسفه ی مردم سالاری دینی را طوری برای مردم بیان کرده باشید که حامیانت خواستار جدایی دین از سیاست باشند، رزومه سیاسی خود را طوری در ذهن مردم گنجانده باشی که تو را پادشاه بعد از پهلوی بخوانند، تا کجا و تا چه اندازه می توانی سیاه نمایی کنی؟؟؟ این مردم وسیله دست عده ای چون شما نیستند که با هر بادی یک جهت بروند.

به گزارش تنگستان نما، ارزش انسان در یک جامعه اسلامی زمانی هویدا می شود که از حوادث و رخدادهای اخیر به وجود آمده در اجتماع درس بگیرد و این خود مستلزم یک تفکر انتفادی و خلاقانه است، این تفکر از اعتقادات مردم جامعه نشات می گیرد.

حال این اعتقادات ممکن است در هر جامعه ای متفاوت باشد، در بعضی از ملل  ممکن است مردم به تغیرات پیرامون خودشان چندان واکنشی نشان ندهند چرا که به مرور زمان در ذهنشان اینگونه جا انداخته اند که تصمیم گیری در یک سری مسایل، نیازی به دخالت اجتماعی نیست.

همانگونه که در ژاپن پس از جنگ جهانی دوم تا کنون مردم چندان هم رغبتی به مسایل سیاسی ندارند و واکنشی عمل نمی کنند.

ولی در کشور ما اینگونه نیست و نخواهد بود، چون در طول تاریخ ملت ایران کما بیش به این حقیقت پی برده است که لازمه ی پیشرفت و حرکتش به سوی استقلال، حمایت همه جانبه ی اجتماعی است و به دنبال آن چه بسا این واکنشها بتواند نقش تعیین کننده ای در تغییر سرنوشت یک ملت ایفا بکنند.

ملت ایران سرد و گرم چشیده ی وقایع معاصر رخداده در سرزمینش است با این وجود خوب می داند که چه کسانی در وطنش و برای ملت خدمت می کند و از طرفی این توانایی را دارد که تشخیص دهد چه کسی به ملتش خیانت می کند.

احزاب و جبهه های سیاسی و ملی هم توانسته اند تا حد زیادی نظر مردم را به خود جلب بکنند و لکن در گذر زمان بعضی از  سران این احزاب که خط و مشی شان از اول انقلاب اسلامی، نتوانستند روشن کنند و از این حمایت ملی سوءاستفاده کردند و دست به اقداماتی بردند که نتیجه آن را براندازی نظامی برآورد کردند که حاصل خون صدها هزار نفر جوان بوده است، تا جایی که به خود اجازه ی تجاوز  و کشف حجاب به زنان محجبه در روزهای گرم فتنه  دادند و اموال عمومی را غارت و چپاول کردند.

عکس بزرگترین مرد قرن معاصر جهان اسلام را پاره کردند و از همه فاجعه آمیز تر عاشورای حسینی را هتک حرمت کردند.

در روز عزای ابی عبدالله میلیاردها تومان برای آوردن رقاصه های ایرانی و آمریکایی خرج کردند تا اندکی توانسته باشند داغ دل مردم را بیشتر بکنند.

از همه مضحکتر این که کسانی آغازگر فتنه شدند که رسانه های غربی  در تیترهای خبریشان قشر روشنفکر میخواندنشان و چه روشن فکریست که با لباس زنانه از صحنه ی اغتشاش میگریزد، این چه روشنفکریست که دفاعی برای اغتشاشش ندارد.

البته گناهی هم ندارند، هرگاه سران و پیشتازان این انقلاب مخملینشان در تکمیل صحبتهایشان با رقیب انتخاباتی خود، از کلمه ی چیز استفاده بکند، دیگر چه انتظاری از پیش مرگانشان میرود؟؟!!!!! سرانی که خود نمی دانند چه میخواهند، چه کاری انجام می دهند، فقط می خواهند چیزی را که بهشان دیکته شده را به نحو احسن انجام دهند تا مبادا پیش فرمانده شان سر به زیر باشند؛ حالا می خواهد این ماموریت به قیمت جان ملت مظلوم تمام شود، یا یک سری دانشجویان بی گناهی که فقط با یکسری فن های سیاسی تحریکشان کرده اند.

جای تاسف دارد که به سید بودنت بنازی، ولی خواستار جدایی اسلام از جمهوری باشید، فلسفه ی مردم سالاری دینی را طوری برای مردم بیان کرده باشی که حامیانت خواستار جدایی دین از سیاست باشند.

رزومه سیاسی خود را طوری در ذهن مردم گنجانده باشی که تو را پادشاه بعد از پهلوی بخوانند، تا کجا و تا چه اندازه می توانی سیاه نمایی کنی؟؟؟ این مردم وسیله دست عده ای چون شما نیستند که با هر بادی یک جهت بروند.

بالاخره مردم صبرشان تمام می شود پس از هفت ماه تحمل دیگر حجتی نمی ماند که تمام بشود سردمدار شدید جریانی شدید که بسیار تلخ بر مردم گذشت، ولی از آنجایی که مردم آبدیده ی چنین حوادثی هستند، خم به ابروی خود نمی آوردند و قوی تر از دیروز در راه امام(ره)و شهدا مقاومت و ایستادگی می کنند.

کیوان تنگسیری

انتهای پیام/

 

 

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاهاخبار تنگستان
اخبار استان
دیگر اخبار
 • ما می‌خواهیم حق خود محرومان را بدهیم/شاهد‌ افزایش ۷ واحدی فاصله طبقاتی در سال‌های اخیر هستیم
 • رئیس مرکز آمار هم اشتغالزایی ۷۰۰هزار نفری روحانی را تکذیب کرد
 • جدول/با 50 میلیون تومان چه خودرویی بخریم؟
 • سردار مومنی برای بررسی موضوع شهادت مرزبانان وارد زاهدان شد
 • روایت محسن رضایی از رشادت‌های حاج قاسم
 • داعش مسئولیت انفجار بغداد را برعهده گرفت
 • فرصت‌طلبی برخی شعب بانک‌ها از سهام عدالت
 • روحانی به کدام روزنامه کنایه زد؟
 • آمریکا به مذاکرات آستانه دعوت شد
 • روزهای پایانی هفت ماه گوجه کاری در هرمزگان
 • ایران حملات تجاوزکارانه و مکرر رژیم صهیونیستی به سوریه را شدیداً محکوم کرد
 • پوستر/دستان خالی آقای روحانی و دولتش
 • تکذیب فیلترینگ پخش زنده اینستاگرام
 • مصوبات عجیب شورای رقابت علت بروز مشکلات داروسازان/سونامی بیکاری فارغ التحصیلان داروسازی
 • فساد صندوق ذخیره فرهنگیان از مرز 8 هزار میلیارد تومان عبور کرد/15 نفر بازداشتی این پرونده از منصوبان دولت یازدهم هستند/ تحقیق و تفحص همچنان ادامه دارد