کد خبر : 77156 تاریخ ثبت : 1395/10/11 02:07:21
امام جمعه اهرم: خواستار محاکمه سران فتنه هستیم

امام جمعه اهرم: خواستار محاکمه سران فتنه هستیم

راستگو امام جمعه اهرم گفت: خواستار محاکمه سران فتنه هستیم تا همه زوایای فتنه 88 برای ملت روشن گردد.

به گزارش تنگستان نما، حجت الاسلام عیسی راستگو امام جمعه اهرم در جمع مردم این شهر گفت: 9دی امسال نیز در اهرم با شکوه برگزار شد مردمی که بدون هیچ چشم داشتی و هیچ پست و مقامی فقط برای رضای خدا حماسه 9 دی را آفریدند، بعنوان یکی از دست آوردهایی که به برکت بصیرت به آن دست یافتند از آن حفاظت و پاسداری می کنند.

وی افزود: جهاد در راه خدا فقط شمشیر زدن و حضور فیزیکی درمیدان نبرد نیست بلکه یکی از مصادیق جهاد در راه خدا حضور بموقع و دشمن شناسی است که در 9 دی ماه 88 رخ داد.

راستگو ادامه داد: امروز منافقینی که درخارج از فتنه حمایت می کنند از رئیس جمهور آمریکا درخواست می کنند تحریم ها را بر جمهوری اسلامی ایران بیشتر کنید افراد خبیثی که اهداف پلیدی را در فتنه دنبال می کردند و با حمایت از فتنه گران داخل بدنبال براندازی نظام اسلامی بودند.

امام جمعه اهرم خاطر نشان کرد: سران فتنه درکشور از رافت اسلامی استفاده کردند اگر در کشوری غیر از ایران بود اشد مجازات برایشان در نظر گرفته می شد، آنها اگر چه در حصر هستند اما از امکانات رفاهی لازم برخور دارند باز افرادی در داخل خواستار آزادی آنها هستند و در حالی که خودشان می دانند چه جنایتی مرتکب شدند.

راستگو امام جمعه اهرم اظهار کرد: خواستار محاکمه سران فتنه هستیم تا همه زوایای فتنه 88 برای ملت روشن گردد.

وی گفت: ملت ایران هرگز فتنه گری عناصر بد خواه نظام رافراموش نمی کند و تا پای جان مدافع آرمان ها و ارزشهای دینی،انقلابی و ملی خواهد بود.

انتهای پیام/

 

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاهاخبار تنگستان
اخبار استان
دیگر اخبار