کد خبر : 77209 تاریخ ثبت : 1395/10/12 01:33:47
پاسخ به خبری مبنی بر گرفتن شهریه های اجباری در مدارس دولتی تنگستان

پاسخ به خبری مبنی بر گرفتن شهریه های اجباری در مدارس دولتی تنگستان

در پی درج خبری مبنی بر گرفتن شهریه های اجباری در مدارس دولتی تنگستان در سایت تنگستان نما اداره آموزش و پرورش تنگستان جوابیه صادر کرد.

به گزارش تنگستان نما، در پی درج خبری مبنی بر گرفتن شهریه های اجباری در مدارس دولتی تنگستان+ سند در سایت تنگستان نما درج شد و اداره آموزش و پرورش تنگستان جوابیه صادر کرد.

جوابیه به شرح زیر می باشد؛

در مدارس عادی هیچگونه وجهی تحت عنوان شهریه از دانش آموزان دریافت نمی گردد بلکه اولیاء محترم بر اساس علاقه مندی و در حد بضاعت مالی خود و بدون اجبار جهت اجرای برنامه های آموزشی و پرورشی به مدارس مساعدت هایی داشته و دارند.

دانش آموزانی که در مدارس نمونه پذیرفته شده و مشغول به تحصیل می باشند؛ مطابق مصوبات کمیته برنامه ریزی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر که تصویر آن به پیوست آمده؛ می بایست بابت کمک هزینه فعالیت های فوق برنامه، شهریه پرداخت نمایند که دراین زمینه، علاوه بر اخذ کمترین مقدار شهریه« 2500000 ریال» علیرغم مشکلات و تنگناهای مالی زیاد در مدارس نیز تخفیف های لازم برای خانواده های کم بضاعت و مستمند اعمال گردیده و می گردد.

اجرای طرح دریافت شهریه از دانش آموزان مدارس نمونه دولتی، منحصر به آموزش و پرورش تنگستان نیست و در سراسر کشور کمک های داوطلبانه اولیا در مدارس عادی و شهریه ها در مدارس نمونه نقش تعیین کننده ای در تامین منابع مالی دارند.

روابط عمومی آموزش و پرورش تنگستان

انتهای پیام/

 

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاهاخبار تنگستان
اخبار استان