کد خبر : 77563 تاریخ ثبت : 1395/10/16 21:12:36
 بودجه مورد نیاز طرح‌های توسعه بنادر استان بوشهر تخصیص می‌یابد رئیس سازمان مدیریت برنامه‌ریزی در تنگستان:

بودجه مورد نیاز طرح‌های توسعه بنادر استان بوشهر تخصیص می‌یابد

رئیس سازمان مدیریت برنامه‌ریزی گفت: بر اساس برنامه‌ریزی برای اجرای طرح‌های توسعه‌ای بنادر استان بوشهر اعتبارات مصوب این حوزه تخصیص می‌یابد.

به گزارش تنگستان نما، محمدباقر نوبخت در بازدید  از اسکله‌های دلوار و محمدعامری تنگستان با بیان اینکه استان بوشهر دارای ظرفیت‌های مهمی در عرصه‌های مختلف است اظهار داشت: یکی از ظرفیت‌های مهم استان بوشهر ساحل و دریای آن است که زمینه اجرای طرح‌های مختلفی در راستای توسعه استان بوشهر فراهم کرده است.

وی با تاکید بر اتخاذ تصمیمات لازم برای تامین نیازها و مطالبات مردم و مسئولان استان بوشهر گفت: در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان بوشهر در راستای درخواست‌ها و مطالبات مردم و مسئولان تصمیمات ویژه‌ای اتخاذ می‌شود.

رئیس سازمان مدیریت برنامه‌ریزی با اشاره به وضعیت اسلکه بندر محمد عامری تنگستان افزود: تلاش می‌شود اعتبارات لازم و مورد نیاز برای لایروبی و توسعه این بندر تخصیص یابد.

نوبخت با تاکید بر پیگیری تحقق مطالبات مردم ساحل‌نشین بندر محمد عامری افزود: استاندار بوشهر و رئیس سازمان برنامه و بودجه استان بوشهر برای تخصیص اعتبارات لایروبی این اسکله پیگیری‌های لازم داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه اسکله بندر دلوار ساماندهی می‌شود، گفت: برای تامین منابع مالی برای حل مشکلات بندر دلوار  در هفته آینده در نشستی این موضوع بررسی می‌شود.

رئیس سازمان مدیریت برنامه‌ریزی تاکید کرد: برای تامین اعتبارات لازم در اجرای طرح توسعه بندر دلوار هیچ مشکلی وجو ندارد که تلاش می‌شود در کوتاه‌ترین زمان به مطالبات دریانوردان دلواری توجه شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاهاخبار تنگستان
اخبار استان