کد خبر : 77584 تاریخ ثبت : 1395/10/18 07:31:12

سرمربی ایرانجوان: با جذب 4 بازیکن جدید تقویت می شویم

سرمربی تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر گفت: این تیم برای حضور قدرتمند در بازی های لیگ دسته یک فوتبال کشور با جذب چهار بازیکن جدید تقویت می شود.

به گزارش تنگستان نما، سعید مفتخر روز جمعه پس از تساوی تیمش در برابر نفت مسجد سلیمان در جمع خبرنگاران افزود: این چهار بازیکن در تعطیلات نیم فصل بطور کامل با تیم تمرین کردند و انتظار می رود هر چه زودتر کارت بازی آنها از سوی سازمان لیگ صادر شود.

وی بیان کرد: در طی 15 روز گذشته ترکیب اصلی را با بهره گیری از چهار بازیکن جدید خود آماده کردیم ولی کمتر از یک روز مانده به بازی برابر نفت مسجد سلیمان مشخص شد به علت بدهی باشگاه ایرانجوان کارت بازیکنان صادر نشده است.

مفتخر با اشاره با جدایی بابا محمدی از تیم ایرانجوان بوشهر گفت: این بازیکن یکی از بازیکنان تاثیرگذار تیم بود و انتظار داریم با آمدن بازیکنان جدید از جمله 'مهدی چاهکوتاه زاده' و 'حسین موجی' بتوانیم در نیم فصل دوم نتایج درخشانی را کسب کنیم.

سرمربی ایرانجوان بوشهر عنوان کرد: در بازی برابر نفت مسجد سلیمان علاوه بر کادر فنی خود بازیکنان نیز از نحوه بازی برابر حریف رضایت نداشتند و امید داریم بتوانیم در برابر مس کرمان این نتیجه تساوی خانگی را جبران کنیم.

وی یادآور شد: از حریف خود در بازی هفته آینده شناخت خوبی داریم و سعی می کنیم از بازی برابر آنها دست پر به بوشهر برگردیم.

ایرانجوان با این تساوی 22 امتیازی شد و در رده سیزدهم قرار گرفت و تیم نفت نیز با 19 امتیاز در رده چهاردهم قرار گرفت.

ایرانجوان در هفته نوزدهم بازی ها با مس کرمان دیدار می کند و تیم نفت نیز در خانه به مصاف نساجی قائم شهر می رود.

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاهاخبار تنگستان
اخبار استان
دیگر اخبار