کد خبر : 77587 تاریخ ثبت : 1395/10/18 07:33:11

امام جمعه دلوار: سفر اعضای دولت تبلیغاتی نباشد

امام جمعه دلوار با اشاره به اختلافات لفظی روسای قوا گفت: این نوع اختلافات لفظی می‌تواند خدشه‌دار کردن وجهه جمهوری اسلامی را به دنبال داشته باشد.

به گزارش تنگستان نما، حجت‌الاسلام  علی زاهددوست با شاره به سفر وزیر نیرو و معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه به شهرستان تنگستان ظرف 10 روز گذشته یادآور شد: از حضور اعضاء هیات دولت در شهرستان تنگستان و بخش دلوار تشکر می کنیم اما امیدوارم به وعده‌های داده شده عمل و بخشی از مشکلات این مردم عزیز برطرف شود.

امام جمعه دلوار عنوان کرد: امیدوارم این رفت و آمدها  آن‌طور که عده‌ای در جامعه می‌گویند شانتاژ انتخاباتی نباشد و وعده‌ها هم به اصطلاح سر خرمن قرار نگیرد.

وی بیان کرد: مردم این وعده‌ها را جدی گرفته اند و روی آن هم حساب کرده‌اند و امیدوارم دولت بتواند نسبت به انتظاراتی که برای مردم ایجاد کرده است بزودی پاسخگو باشد.

زاهددوست با اشاره به اختلافات لفظی روسای قوا گفت: این نوع اختلافات لفظی می تواند خدشه‌دار کردن وجهه جمهوری اسلامی را به دنبال داشته باشد و مردم از مسؤولان به خصوص روسای قوا کار و تلاش و رقابت در عرصه خدمت‌رسانی به مردم و جامعه را انتظار دارند و این بگو مگوهای بی فایده دردهای مردم را دوا نمی کند بلکه مشکلی بر مشکلات مردم اضافه می کند.

وی افزود: اگر فضای کشور به فضایی برای تسویه حساب‌های سیاسی تبدیل شود، برای نظام اسلامی و مردم مضر است زیرا این رفتارها برای کشور هزینه زیادی دارد و موجب بی اعتمادی مردم به نظام می شود.

امام جمعه دلوار بیان کرد: چه اصراری است که روسای قوا می خواهند اختلاف‌های شان را از پشت  تریبون و در منظر رسانه‌ها حل کنند؟ بسیاری از اختلاف نظرها و احیانا سوء تفاهم‌ها بهتر است در جلسات خصوصی و رو در رو مطرح شود و به فضای جامعه رسانده نشود.

وی تاکید کرد: برخی ها اصرار بر دو قطبی شدن جامعه دارند، این در حالی است که رهبری معظم انقلاب بارها هشدار داده اند مراقب دو قطبی شدن فضای جامعه باشند اما گویا برخی می خواهند از فضای مسموم دوقطبی در جامعه بهره‌برداری سیاسی کنند.

منبع: فارس

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاهاخبار تنگستان
اخبار استان