کد خبر : 77669 تاریخ ثبت : 1395/10/19 08:39:53

سعادت: مدیران دانشگاه‎ها به فرهنگ نگاه ویژه‌ای داشته باشند

نماینده مردم دشستان در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیران دانشگاه نسبت به حوزه فرهنگ نگاه خاص و ویژه‌ای داشته باشند.

به گزارش تنگستان نما، به نقل از مهر؛ محمدباقر سعادت صبح شنبه در نشست هماهنگی برنامه‌های روز بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر دارای ظرفیت‌های علمی بالایی است و باید نگاه ویژه‌ای به این ظرفیت‌های علمی صورت گیرد.

وی خواستار معرفی نخبگان و فرهیختگان استان بوشهر شد و اضافه کرد: باید به صورت ویژه‌ای به نخبگان استان توجه شود و از این ظرفیت بسیار مهم به خوبی استفاده شود.

نماینده مردم دشستان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: رسالت دانشگاه از سایر دستگاه‌ها در حوزه فرهنگی بیشتر است و ضروری است که مدیران دانشگاه نسبت به حوزه فرهنگ نگاه خاص و ویژه‌ای داشته باشند.

سعادت افزود: موضوع این نیست که از چه کسی تجلیل می شود و اینکه دانشگاه پیام نور برنامه تقدیر و تجلیل از مشاهیر کشور را در دستور کار خود دارد جای تقدیر دارد.

نماینده مردم دشستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: این موضوع نشان از فرهنگی بودن مجموعه دانشگاه است و رسالتی که برعهده دارد را به خوبی انجام می دهد.

به منظور هماهنگی برای حضور دانشگاه پیام نور در برنامه های روز بوشهر جلسه‌ای با حضور نماینده مردم دشستان در مجلس شورای اسلامی، معاون فرهنگی،اجتماعی و دانشجویی پیام نور کشور، رییس شورای شهر و مدیران ستادی دانشگاه پیام نور استان بوشهر برگزار شد.

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاهاخبار تنگستان
اخبار استان