کد خبر : 77673 تاریخ ثبت : 1395/10/19 08:42:04

مطب‌ها و کلینیک‌های گناوه به صورت مستمر نظارت می‌شوند

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: واحد نظارت بر درمان شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، بازدید‌های منظمی از تمامی مطب‌ها و کلینیک‌های درمانی این شهرستان انجام می‌دهد.

به گزارش تنگستان نما، به نقل از فارس؛ علی زکی‌زاده امروز در نشست با کارکنان مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان گناوه اظهار داشت: از طرف واحد نظارت بر درمان شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، بازدید‌های منظمی از تمامی مطب‌ها و کلینیک‌های درمانی این شهرستان انجام می‌شود.

وی اضافه کرد: هدف از این بازدیدها، جلوگیری از افزایش نامتعارف برخی تعرفه‌ها و همچنین نظارت بر داشتن استاندارد‌های بهداشتی و فضاهای فیزیکی در این مطب‌هاست.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه افزود: بازدید‌ها از مطب‌ها و کلینیک‌ها به صورت هر دو ماه یک بار انجام می‌شود که با توجه به نیاز و شرایط در برخی از مواقع به صورت هفتگی و گاهی چندین نوبت در ماه انجام می‌شود.

وی ادامه داد: با توجه به این که ارزیابی تخصصی درمان‌گران و به‌ویژه پزشکان و متخصصان از نظر کیفیت درمان و روش درمان خارج از محدوده بررسی و نظارت بر درمان است، ولی در صورت هرگونه کوتاهی در این زمینه و خدای ناکرده آسیببه بیماران به علت کوتاهی در درمان یا درمان اشتباه، فرد آسیب دیده باید به اداره نظام پزشکی و واحد نظارت بر درمان شبکه بهداشت و درمان شهرستان مراجعه کند تا توسط کمیته‌های تخصصی پیگیری و رای‌های تخصصی صادر گردد.

 

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاهاخبار تنگستان
اخبار استان
دیگر اخبار