کد خبر : 77728 تاریخ ثبت : 1395/10/20 16:58:32
 پیام تسلیت رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحداهرم به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی

پیام تسلیت رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحداهرم به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی

محمود قدرتیان در پیامی درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس هیات موسس و هیات امنا دانشگاه آزاد اسلامی و ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام را به مقام معظم رهبری، ملت ایران و خانواده وی تسلیت گفت.

به گزارش تنگستان نما، مهندس محمود قدرتیان در پیامی درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس هیات موسس و هیات امنا دانشگاه آزاد اسلامی و ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام را به مقام معظم رهبری، ملت ایران و خانواده وی تسلیت گفت.

متن پیام به شرح ذیل است .

نقش ممتاز مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی در شکل گیری انقلاب اسلامی، دوران مبارزه با رژیم ستم شاهی، استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و عرصه ها و حوادث گوناگون و خطیر پس از انقلاب بی بدیل بوده و بی تردید ملت شریف، یار صدیق، باوفا و صمیمی حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری را فراموش نخواهند کرد و همواره یاد و نام او بر تارک تاریخ حماسی این مرز و بوم خواهد درخشید.

درگذشت ریاست فقید هیات موسس و هیات امنا دانشگاه آزاد اسلامی ، چنان برای آحاد ملت ایران بویژه خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی ، سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می‌نشیند، ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست.

اینجانب ضمن عرض تسلیت مجدد برای وقوع این حادثه تلخ و درگذشت جانکاه آیت الله هاشمی رفسنجانی و طلب آمرزش و مغفرت برای ایشان ، صبر و بردباری را برای خانواده وی مسالت دارم .

 

محمود قدرتیان

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهرم

 

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاهاخبار تنگستان
اخبار استان