کد خبر : 77737 تاریخ ثبت : 1395/10/21 12:01:29
 پیام تسلیت امام جمعه تنگستان بمناسبت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی

پیام تسلیت امام جمعه تنگستان بمناسبت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی

امام جمعه تنگستان به مناسبت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی ، پیام تسلیتی صادر نمود .

به گزارش تنگستان نما،  امام جمعه تنگستان به مناسبت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی ، پیام تسلیتی صادر نمود .

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعون

ارتحال ناگهانی یار دیرین امام و رهبری ، آیت الله هاشمی رفسنجانی که از موثرترین شخصیت ها در انقلاب اسلامی بودند را به امام عصر (عج) ،  مقام معظم رهبری و ملت عزیز ایران ، به خصوص به مردم شریف تنگستان و شهر اهرم تسلیت می گویم.

ایشان که در همه فراز و نشیب های انقلاب اسلامی حضور داشته اند همواره در کنار رهبری و مدافع ایشان بوده و همانطور که حضرت آقا در پیامشان فرمودند: ”  هیچگاه بدخواهان نتوانستند او را از رهبری جدا نمایند”  که این از نقاط ستودنی حیات سیاسی آن مرحوم بود.

سال ها در زندان ساواک و تحمل شکنجه ها قبل از پیروزی انقلاب اسلامی و نیز مسئولیت هایی که در دوران دفاع مقدس داشتند برهیچ کسی پوشیده نیست.

دو دوره ریاست جمهوری،ریاست مجلس شورای اسلامی،ریاست خبرگان رهبری و مجمع تشخیص مصلحت نظام و دیگر مسئولیت های حساس و خطیر و کلیدی در نظام جمهوری اسلامی نمونه ای از خدمات این روحانی خستگی ناپذیر بود که امید است خداوند روحش را با امام شهدا محشور فرماید و این خدمات را از او قبول نماید.

لذا به همین مناسبت از عموم مردم دعوت می نمایم درجهت پاسداشت از یار دیرین امام و رهبری در مراسمی که به همین مناسبت برگزار می گردد شرکت فرمایند .

عیسی راستگو
امام جمعه تنگستان (اهرم)

 

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاهاخبار تنگستان
اخبار استان