کد خبر : 77741 تاریخ ثبت : 1395/10/20 16:18:03
 پیام فرماندار تنگستان بمناسبت رحلت جانسوز حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی

پیام فرماندار تنگستان بمناسبت رحلت جانسوز حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی

عادل دهدشتی فرماندار تنگستان بمناسبت رحلت جانسوز حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی پیامی را منتشر نمود.

به گزارش تنگستان نما، عادل دهدشتی  فرماندار تنگستان بمناسبت رحلت جانسوز حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی پیامی را منتشر نمود.

متن این پیام بدین شرح است:

رحلت جانسوز حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی که درزمره مجاهدين انقلاب اسلامی و از یاران وفادار امام و رهبری بوده اند، ضايعه سنگینی برای انقلاب و ایران اسلامي است.

ایشان که از پيشگامان مبارزه با رژیم پهلوی بودند، پس از پیروزی انقلاب نیز تمام توانایی و وجود خود را در پیشتیبانی از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بکار بست و در دوران مبارزات نهضت اسلامی، در مسیر پیروزی انقلاب همت گمارد و پس‌ از آن نیز با همراهی، وفاداری و ثبات قدم در کنار مرحوم امام خمینی(ره) و رهبری معظم انقلاب، در فراز و نشیب‌ها و سختی‌های دوران دفاع مقدس و عرصه سازندگی میهن توانست در همه میادین و آزمون هاسربلند و پیروز بیرون بیاید و در ذهن و قلب ملت جای بگیرد.

بحق ایشان كه الگويي از شجاعت،صبر،تدبير و اعتدال بودند عمر پر برکت خود را در راه اعتلای اسلام و انقلاب اسلامی سپری کرد و روح بلند و ملکوتی ایشان، در شب وفات حضرت فاطمه معصومه(س)، به روح والای امام و شهدای گرانقدر اسلام و انقلاب پیوست.

اینجانب این مصیبت عظیم را به رهبر معظم انقلاب، رییس جمهور محترم و ملت بزرگ ایران بويژه مردم شهرستان تنگستان تسلیت می گویم و از خداوند رحمان برای آن عالم مجاهد، رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان محترم، صبر و اجر مسئلت دارم.     

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاهاخبار تنگستان
اخبار استان