کد خبر : 77785 تاریخ ثبت : 1395/10/23 06:53:05

صفایی بوشهری: روز دستگیری تفنگداران آمریکایی در تقویم ثبت شود

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: ۲۲ دی‌ماه، روز دستگیری تفنگداران آمریکایی در خلیج فارس به دست نیروهای پرتوان سپاه در تقویم ثبت شود.

به گزارش تنگستان نما، به نقل از مهر؛ آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح چهارشنبه در مراسم گرامیداشت سالروز حماسه ۲۲ دیماه در بوشهر اظهار داشت: دستگیری تفنگداران آمریکایی در خلیج فارس بار دیگر اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی را نشان داد.

http://media.mehrnews.com/d/2017/01/11/3/2334660.jpg

وی اضافه کرد: دشمنان همواره در تلاش برای نشان دادن ابهت خود و ضعف دیگر کشورها از جمله نظام جمهوری اسلامی هستند و در این راه از روش‌های مختلفی استفاده می‌کنند.

امام جمعه بوشهر ادامه داد: دشمن در تلاش برای اجرای برنامه عملیاتی تضعیف نظام اسلامی ایران در سطح جهان است و در عرصه‌های مختلف اقتصادی و سیاسی و . . . این موضوع را دنبال می‌کند.

وی بیان کرد: حماسه ۲۲ دی‌ماه و دستگیری تفنگداران متجاوز آمریکایی در آب‌های خلیج فارس به دست دریادلان منطقه دوم نیروی دریایی سپاه تمام معادلات دشمنان در تضعیف کردن ایران را بر هم زد.

آیت‌الله صفایی بوشهری با اشاره به اینکه دستگیری این تفنگداران اقتدار نظام را نشان داد، افزود: حماسه ۲۲ دی‌ماه نشان داد شد که ایران اسلامی از هیچ ابرقدرتی نمی‌ترسد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: ۲۲ دی‌ماه روز دستگیری تفنگداران آمریکایی در خلیج فارس به دست نیروهای پرتوان سپاه در تقویم ثبت شود.

وی این حماسه را برگی زرین در تاریخ اسلام و ایران دانست و اظهار داشت: به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی، حماسه منطقه دوم نیروی دریایی سپاه کار خدا بود.

آیت‌الله صفایی بوشهری تصریح کرد: ایران اسلامی به خدا وابسته است و به همین واسطه یک ابرقدرت است و هیچ ابرقدرتی را به رسمیت نمی‌شناسد.

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاهاخبار تنگستان
اخبار استان
دیگر اخبار