کد خبر : 77789 تاریخ ثبت : 1395/10/23 07:54:46

اشتغال 30 نفر در واحد صنعتي توليد آبميوه بنه‌گز

مدير عامل شركت شهرک هاي صنعتي استان بوشهر خبر از بازديد مسئولين صنعت استان از شهرستان تنگستان و ديدار با امام جمعه اين شهر داد.

به گزارش تنگستان نما، به نقل از روابط عمومي شركت شهرک هاي صنعتي بوشهر؛ مهدي صفوي افزود: در اين بازديد با حضور مدير كل صنعت معدن تجارت استان ديداري با امام جمعه اين شهرستان داشتيم كه ايشان دغدغه اصلي شهرستان تنگستان را  اشتغال ناميد و از مسئولين صنعت استان تقاضاي همكاري داشت.

 وي افزود: فرايند واگذاري زمين در شهرك هاي صنعتي با سرعت بسيار زياد انجام مي شود و بعد از بهره برداری هم در حوزه صنایع کوچک یاریگر صنعتگرانیم و مشكل اصلي ما در شهرستان تنگستان جذب سرمایه گذار هست که امیدواریم با همکاری شهرستان روند جذب سرمايه گذار سرعت بخشيده شود.

وي خاطرنشان کرد: هم اكنون درشهرك صنعتي دلوار فاز مطالعات شهرک صنایع شیلاتی در حال انجام است و در شهرك صنعتي اهرم یک واحد پالایشگاهی در حال ساخت و ساز است و امیدواریم با پيگيري هاي مسئولين شهرستان بزودي به بهره برداري برسد. همچنين هم اكنون واحد تولید ابمیوه در  ناحيه صنعتي بنه گز با توسعه و افزايش ظرفيت زمينه اشتغال 30نفر را فراهم آورده است.

وی ابراز امیدواری کرد: در حوزه ابزیان در شهرک صنعتي دلوار  و در حوزه نخیلات در شهرك صنعتي اهرم شاهد رشد سرمايه گذاري باشيم و زمينه اشتغال جوانان منطقه بيش از پيش فراهم گردد.

صفوي برگزاري کارگروه فعالسازی واحد های راکد، رفع نیازهای تکنولوژیکی، برگزاری دوره های آموزشی و شركت در تورهاي صنعتي براي مديران و پرسنل واحد هاي صنعتي را از ساير برنامه هاي اين شركت در شهرستان اعلام كرد.

در اين ديدار مدير كل صنعت معدن تجارت و مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي از واحد هاي صنعتي توليد آبميوه، بسته بندي ماهي و ميگو و ساخت گلهاي زينتي مصنوعي در ناحيه صنعتي بنه گز بازديد كردند.

 

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاهاخبار تنگستان
اخبار استان