مراسم آبروی محله در اهرم برگزار شد+ تصاویر به گزارش تنگستان نما،

به گزارش "تنگستان نما"، برگزاری یادواره شهدا آبروی محله یکی از با ارزش‌ترین و تاثیر گذارترین فعالیت‌های سپاه و بسیج است و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا بدین معناست که راه و اهداف شهدا را خوب بشناسیم و آنرا ادامه دهیم.

رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس با اتکا به سلاح ایمان و ایثارگری یک وجب از خاک ایران اسلامی را به دشمن تسلیم نکردند و ۳۶شهید شهدای خطه اهرم نیز برای پیروزی و سربلندی انقلاب از هیچ تلاشی دریغ نکردند و جان خود را تقدیم نظام کردند.

برنامه معنوی آبروی محله به مناسبت گرامی داشت سالگرد شهادت شهیدان والا مقام عبدالحسین دشتی اهرمی' حمزه جمشیدی و ماشالله اهرمیان پور همراه با قرائت زیارت آل یاسین، مداحی و خاطره گویی توسط حوزه مقاومت بسیج روح الله شهر اهرم با همکاری پایگاه میثم تمار در مسجد امام جعفر صادق(ع) شهر اهرم با حضور پر شور بسیجیان پایگاههای تابعه برگزار گردید.

ناصر زائرعلیزاده فرمانده حوزه روح الله شهر اهرم در گفتگو با خبرنگار تنگستان نما گفت: این نشست و برخاست و بازگویی خاطرات حفاظت از دژ مستحکم خون شهدا دارد شهدایی که باعث پیاده شدن آیات نورانی قرآن بودند.

وی افزود: شهدایی که در وصیتشان توجه به معرفت خود، احترام به پدر و مادر، عفت پاک دامنی و بی توجهی به دنیا و رزق و برق دنیا بود که انشاالله همگی حافظ خون شهدا باشیم.

فرمانده حوزه روح الله شهر اهرم ضمن‌ بیان مطالبی پیرامون اهمیت انقلاب شکوهمنداسلامی این انقلاب را یکی از وقایع و حوادث مهم و تاریخی خواند.

زائرعلیزاده خاطر نشان کرد: بسیجی به عشق ولایت و برای دفاع از حریم ولایت و نظام و ادامه راه شهدا از کسی که بخواهد چراغ بسیج را روشن نگه دارد تبعیت کرده است.

وی اظهار داشت: امنیت، عزت و اقتدار امروز ایران اسلامی مرهون خون پاک شهیدانی است که در راه دفاع از دین و خاک کشور جان خود را نثار انقلاب کردند.

ناصر زائرعلیزاده با اشاره به کلام رهبر معظم انقلاب در خصوص اهمیت بزرگداشت یاد و خاطره شهیدان گفت: طبق فرموده معظم‌له زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان کمتر از خود شهادت نیست بنابر این باید با برگزاری یادواره‌های مختلف شهداء فرهنگ ایثار و شهادت را در بین آحاد جامعه به‌ویژه نسل جوان ترویج داد.

 

 

 

انتهای پیام/