مصاحبه با مفتاحی تازه داماد فوتبال به گزارش تنگستان نما،

به گزارش "تنگستان نما"، مفتاحی هافبک هجومی جدید دانش اهرم در ادامه هفته سوم لیگ شهرستان دیدار با استقلال چاه پیر به دلیل مراسم عقد این بازیکن در برابر آبی پوشان چاه پیری حضور ندارد.

امیر مفتاحی متولد ۷۰/۸/۲۳ هافبک هجومی بازیکن پرسپولیس اهرم یکی از بهترین بازیکنان شهرستان امسال به دانش اهرم پیوسته است و دو بازی اخیر برای زردپوشان به میدان رفته است و توانسته یک پاس گل و یک گل به ثمر برساند و خبرنگار تنگستان نما یک مصاحبه با این بازیکن جوان اهرمی انجام داده است این گفت و گو در ادامه می آید:

چند سال هست بازی می کنید و چه شد امسال از پرسپولیس اهرم به دانش اهرم آمدید؟

حدود ۱۳سال فوتبال بازی می کنم، رفتنم به دانش اهرم بخاطر اینکه تیم دوست داشتنی هست و تماشاگرانی با اخلاق و تیمی با شخصیت هست حالا که فکرش می کنم دانش یکی از بهترین تیمهای اهرم هست و از تیم دانش و مردمان خون گرم محله بالا بسیار راضی هستم.

از بازیهای امسال دانش بگویید؟

بازیهای امسال دانش بسیار خوب انجام شد بازی اول این تیم با بد شانسیهایی که داشتیم با اینکه از استقلال سرتر هم بودیم روی اشتباه داور و بازیکنان خودمون  بازی رو باختیم
ولی در بازی دوم دریک بازی کاملا حساس و جنجالی موفق شدیم ایرانجوان یکی از تیمهای خوب و پر تماشگر اهرام را بانتیجه ۳ـــ۲ شکست دهیم

چند سال با دانش اهرم قرارداد بستید؟ چرا؟

قرارداد من با دانش اهرم یک ساله هست چون تیم کاملا با شخصیت هست یکی از تیمهای مورد علاقه خودم بعد از پرسپولیس دانش است.

کلا اهل کری خوانی هستید؟ چرا؟

بله، یکی از دلایل جذاب شدن بازی همین کری خوانی هست و من از هیجان و کری زیاد خوشم می آید.

در فوتبال بیشترین کمک از طرف کی بود؟

یکی از دلایل موفقیت من حسین رستمی هست که یکی از مربیان وفادار و دوست داشتنی پرسپولیس اهرم است و فوتبالم را مدیون این مربی بزرگ پرسپولیس می دانم.

در این چند سالی که بازی کنید چند گل به ثمر رسانید و بهترین گلی زدید به چه تیمی بود؟

حدود ۷۶گل زده ام و بهترین گلم به خیبر اهرم از پشت ۱۸روی ضربه آزاد بود.

امروز هم به جرگه متاهلین می پیوندید؟

باید بگویم خیلی خوشحالم، به هر حال این اتفاق در زندگی هر انسانی رخ می دهد، امیدوارم ازدواجم همراه با موفقیت دانش در پایان لیگ باشد.

دانش اهرم در هفته سوم به مصاف استقلال چاه پیر خواهید رفت؟

دوس داشتم در این بازی به تیم کمک کنم ولی مراسم عقدم هست و نمی تونم تیم را همراهی کنم آرزوی موفقیت برای تیم خوب خودم دانش اهرم دارم.

سخن آخر؟

اول خدا لطف خداوند که شامل حال شده خدا را هزار بار شکر می کنم دعای خانواده ام که همیشه پشتم بودن و هستند و تشکر از حسن اروانه مربی باشخصیت دانش اهرم و خودم می کنم از اینکه افتخار دادن و اجازه و دادن که من در تیم خوب دانش اهرم در خدمت ایشان باشم، یک تشکر ویڗه از باشگاه پرسپولیس اهرم بخصوص از جبرائیل اسلوب یکی از مدیران بزرگ استان و مربی با شخصیت خودم  حسین رستمی که همیشه بهم کمک کردن تا بتوانم تو فوتبالم موفق باشم.

گفتگو از: عابد تمدنی

 

انتهای پیام/