جای شما در مراسم شهدا خالی است به گزارش تنگستان نما،

به گزارش "تنگستان نما"، دهه فجر تقدس و تمامیت نظام جمهوری اسلامی است و شهیدان خون های خود را نثار این ارزش های الهی نکرده اند و اما در این روز ها مسئول بنیاد شهید تنگستان که کجا تشریف دارند که خبری از آنان در امر احیای ارزش ها نیست یا یک برنامه ای که بگویند بنیاد شهید شهرستان هم سرو پایداری ها را گرامی داشته است.

برگزاری همه یادواره های شهدا را پایگاههای مقاومت بسیج انجام می دهد و بنیاد شهید شهرستان هیچ کمکی برای این برنامه انجام نمی کند و اگر هم کمکی باشد ناچیز است.

شهدای که در راه کشور و ناموسشان  ازجان خود گذشتند تا مردم و این نوع مسئولان در آسایش باشند.

ای کاش مسولین رئیس بنیادشهید تنگستان بداند جایشان در مراسم شهدا را هیچ کس پر نمی کند.

پایگاه مقاومت بسیج مطهره شهر اهرم در دهه فجر یادواره به یاد شهدای این پایگاه برگزار کرد و برخی از مسئولین شهرستان در این یادواره حضور داشتند ولی متاسفانه مسئول بنیاد شهید شهرستان در این مراسم حضور نداشت که جای سوال برای مردم بود که چرا مسئول بنیادشهید شهرستان در یادواره شهدا حضور ندارد.

چرا مسئول بنیاد شهید شهرستان در برنامه های فرهنگی حضور پیدا نمی کند، برگزاری یادواره شهدای شهرستان این برنامه ها هم پایگاه های بسیج انجام می دهند و بنیاد شهید شهرستان هیچ کمکی نمی کند و فقط دنبال بنر زدن در این نوع برنامه ها است.

این نوع مسئولان نباید فراموش کنند که رزق و روزیشان اول دست خدا و بعد مدیون شهدا هستند.

حضرت امام خامنه ای رهبر انقلاب در مورد بنیادشهید فرمودند: باید همه وسایل و عواملی که شهادت را در چشمها شیرین می سازد بکار گرفته شود و بنیاد شهید بنیادی برای حفظ شهادت طلبی باشد، وظیفه بنیاد شهید یک حرکت معنوی است حرکتی که به وسیله آن از خون شهیدان پاسداری گردد.

دشمن نقشه های طراحی کرده که نسل جوان ما را به تباهی بکشاند و شما با حضور خود و هم ایجاد برنامه های که راه را برای اقشار مردم به سوی تعالی باز نماید رهنمون سازید ولی انگار هیچ تمایلی ندارید و فقط منتظر هستید شهدا برای شما کارت دعوت برسانند تا شما کاری را انجام دهید.

فریاد فرو رفتن مردم در نابودی های که دشمنان طراحی کردند در این زمان که  باید فریادرس باشد کانون بنیاد شهید نه جوانان را جذب می کند و نه نوای انقلاب را در شهر می نوازند تا دل ها به یاد پیروز مردی ها به جوشش در بیاید.

مسئولان بنیاد شهید شهرستان در این  زمان وقت خفتن نیست شما هم سهمی بزرگ دارید تا در ایام عملکردهای شما بیشتر از پیش به چشم بخورد پس چشم ها در این ایام باید به شما باشد که امر دین و بخصوص ارزش های انقلاب اسلامی و شهدا را گرامی بدارید که این هم یک آرزوست که برآورده نمی شود.

انتهای پیام/