چرا گاز رسانی به روستای منصوری جنوبی تنگستان متوقف شده است به گزارش تنگستان نما،

به گزارش "تنگستان نما"، کار گاز رسانی به روستاههای محمود احمدی تنگستان همزمان با دهه فجر به پایان رسید و افتتاح شد تا اهالی  7 روستای این منطقه از نعمت گاز بهره مند شوند ولی توقف گاز رسانی به روستای منصوری جنوبی جای سوال دارد که منتظر پاسخ شرکت گاز تنگستان خواهیم ماند.

در حالی که مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر از برخورداری ۳۵۸ روستای استان از نعمت گاز  خبر داده بود و روستاهای بخش مرکزی تنگستان به خصوص منطقه محمود احمدی نیز خارج از این گود نبودند اهالی روستای منصوری جنوبی  تنگستان همچنان از نعمت گاز بی بهره مانده اند.

با پیگیری های صورت گرفته  مشخص شد که  زیر ساخت های گاز رسانی در روستای منصوری جنوبی از توابع بخش مرکزی تنگستان و از روستاهای منطقه محمود احمدی  به اتمام و کار لوله کشی سطح روستا به پایان رسیده است اما کماکان اهالی این روستا  از دایره مشترکین گاز خارج و نمی توانند از گاز خانگی استفاده کنند.

زحمات اداره گاز تنگستان در کار گاز رسانی به اقصی نقاط شهرستان تنگستان جای تقدیر دارد اما سهم اهالی روستای منصوری جنوبی  در بین تمامی نقاط شبکه گاز رسانی شهرستان تنها و تنها تخریب وویرانی آسفالتهای معابر بوده است.

اکنون که تمامی مردم بخش مرکزی تنگستان از نعمت گاز بهره مند هستند امید است مسئولین اجرایی این امر خطیر نگاه ویزه ای به موضوع گاز رسانی روستای منصوری جنوبی داشته باشند تا با گذشت بیش از ۷ ماه از آغاز به کار عزیزان شرکت گاز مردم این روستا نیز افزایش ضریب نفود گاز را عملا در خانه های خود احساس کنند.

 

/انتهای پیام