بزرگترین درمانگاه استان بوشهر بدون آسانسور+ عکس به گزارش تنگستان نما،

به گزارش "تنگستان نما"،درمانگاه شهید رجایی اهرم که به گفته مسئولین با اعتباری حدود ۴۰میلیارد ریال نزدیک به دو سال است که مورد بهره برداری قرار گرفته است هنوز از وجود آسانسور بی بهره است.

در حالی که مسئولین استانی و کشوری و در راس وزیر بهداشت در بازدیدی که از مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان داشته و قول های مساعدی در خصوص رفع مشکلات حوزه سلامت مردم در شهرستان داده اند.

این قولها هنوز که هنوز است یکی از قولهای آنها دال بر راه اندازی آسانسور درمانگاه دولتی شهید رجایی محقق نشده است.

رفع مشکلات مردم در زمینه سلامت و درمان در اولویت اقدامات دولتها بوده است مطالبات مردم در این حوزه کم نیست.

با وجود ساختمان چند طبقه ای درمانگاه شهید رجایی و لزوم عزیمت ارباب رجوع و بیماران به طبقات فوقانی و در جهت رفاه حال بیماران در راس افراد سالخورده می بایست این معضل در سریع ترین زمان ممکن توسط دست اندر کاران و مسئولین رفع و اعتبار لازم جهت راه اندازی آسانسور این درمانگاه اختصاص داده شود.

 

یک از شهروند اهرمی در گفتگو با خبرنگار تنگستان نما گفت: اگر روزانه چند بیمار یا همراه بیمار و یا ملاقات کننده از پله های این ساختمان و راهرو های درمانگاه عبور و مرور می کنند و آدم سالم باید بستری شود، آیا باید وضعیت این درمانگاه اینطور باشد؟

یکی دیگر از شهروند اهرمی خاطر نشان کرد: درمانگاه شهید رجائی اهرم نزدیک دو سال هست افتتاح شده و متاسفانه آسانسور ندارد، پیرمردی که توان ندارد از راه پله ها بالا برود باید چکار کرد کسی که زانو درد نداشته باشد ولی بالا و پایین رفتن از این راه پله زانو درد خواهد گرفت و کسی هم جوابگو نیست.

 

 

انتهای پیام/