کمیته پیشکسوتان تنگستان از بزرگان فوتبال عذرخواهی کند به گزارش تنگستان نما،

به گزارش "تنگستان نما"، امین قایدی پیشکسوت فوتبال تنگستان در گفتگو با خبرنگار تنگستان نما گفت: درلحضات پایانی سال ۹۷ به دعوت کمیته پیشکسوتان فوتبال تنگستان  ورزشکاران پیشکسوت دور هم جمع شده  و بایکدیگر تجدید دیدار کردند و باید به دست اندرکاران این برنامه خسته نباشید گفت.

وی افزود: با این ابتکار زیبا همه پیشکسوتان عرصه فوتبال تنگستان را به دور هم جمع کردند و در پایان  مراسم تقدیر از بعضی عزیزان و اهدا جوایز بود که بسیاری از اسطوره های فوتبال تنگستان را متعجب کرد.

قایدی ادامه داد: باید پرسید در این مراسم جایگاه بازیکنان بزرگی مانند مصطفی مهرآور و اسماعیل اکرامی و ابراهیم ماحوزی و عبدالحسین پولادی و اسماعیل پورمند و سایر عزیزانی که حضور داشتند کجابود؟

امین قایدی خاطر نشان کرد: واقعابرای اینجانب جای بسی تاسف بود که  این مراسم با یک پایان تلخ همراه بود، به نظر می آمد مدیریت و مشاوره پشت این برنامه آنقدر ضعیف و بی برنامه عمل کرده که اینچنین مراسمی را با تلخ کامی به پایان برساند.

این پیشکسوت فوتبال تنگستان تصریح گرد:  گر چه حجب و حیا و شخصیت این عزیزان پیشکسوت آنقدر بالا بود که درحضور بزرگان ایرانجوان بوشهر و بخاطر حفظ حیثیت شهرشان دم بر نیاوردند.

وی گفت: اما روی سخن اینجانب با حاجی زاده و بقیه دست اندرکاران است و آن اینکه از هر تیم می بایست یک یا دو بازیکن انتخاب و معرفی می شد که جمعا به ده بازیکن هم نمی رسید.

امین قایدی پیشکسوت فوتبال تنگستان در پایان ضمن سپاس از زحمات عزیزان دست اندرکار این مراسم گفت: عذر خواهی از محضر بزرگان فوتبال تنها عرف معمول خواهد بود شاید التیام لازم را به وجود نازنین آنها باز گرداند و همچنین برگزاری چنین مراسمی مستلزم مشاوره و مدیریت صحیح با استخوان خورد کرده های فوتبال می باشد تا اینگونه رخسار این عزیزان را هاله ای ازغم فرا نگیرد.

 

انتهای پیام/