کودک مصدوم با کمک ماموران شهرداری اهرم به بیمارستان برده شد/ آبگرم بدون اورژانس+ تصاویر به گزارش تنگستان نما،

به گزارش "تنگستان نما"، در تنها ترین منطقه گردشگری شهر اهرم هیچ خدمات درمانی برای مسافرین ارائه نمی‌شود.

امسال با توجه به گسترش و افتتاح فاز دوم منطقه گردشگری آبگرم به عنوان بزرگترین منطقه گردشگری برای مسافرین در شهر متاسفانه هیچ خدمات درمانی و اورژانسی ارائه نمی‌شود.

در آبگرم اهرم یک کودک بر اثر ضربه خوردن سر به زمین شکست و به دلیل نبود اورژانس، هلال احمر و مرکز بهداشت این کودک با کمک ماموران شهرداری اهرم با به بیمارستان امام حسین(ع) برده شد که جای تشکر دارد که ماموران به جای نیروهای هلال احمر آن کودک را به بیمارستان بردند.

در عید نوروز مهمانان زیادی به اهرم آمده اند و باید خدمات داده شود، هلال احمر و مرکز بهداشت وظیفه سنگینی  در آبگرم که متاسفانهدر این ایام دارند که متاسفانه در آبگرم حضور نداشتند، منتظر جواب مسئولان زیربط هستیم که اگر اتفاقی برای این کودک معصوم می افتاد چه کسی جوابگوی خانواده وی بود؟

از مسئولین شهرستان در خواست می شود اینقدر بی تفاوت نباشند به جان مردم ارزش قاعل شوند، فرماندار تنگستان از مسئولان هلال احمر مرکز بهداشت پیگیر شوند که دلیل نبودشان در آبگرم چه بوده است؟

در همین دو روز بعد از تحویل سال مشاهده شده که سیل مسافرین به منطقه آبگرم آمده اند که در همین دو روز چند اتفاق که منجر به مصدومیت و جراحت برای مسافرین و بخصوص کودکان رخ داده و عملا هیچ خدماتی و یا کمپی جهت مداوا و رسیدگی در این منطقه مستقر نمی باشد.

علی رغم فضا بسیار خوبی که در آبگرم و پارک اطراف مهیا شده ضرورت داشت هلال احمر و مرکز بهداشت به عنوان متولیان امر کمپ هایی را جهت رسیدگی به مصدومان در نظر می‌گرفتند.

لازم به ذکر است تنها چادر هلال احمر نیز در شب تعطیل می‌باشد و هیچ خدماتی در این زمینه به مسافرین ارایه نمی شود.

پایگاه خبری تنگستان نما آمده جوابیه ادارات زیربط می باشد تا به اطلاع خوانندگان سایت رسانده شود.

 

انتهای پیام/