کشف ۴۶۰ دستگاه استخراج پول مجازی در استان بوشهر به گزارش تنگستان نما،

به گزارش “تنگستان نما”، سردار ولی‌الله رضایی‌نژاد در گفت‌وگو با تسنیم، با تاکید بر اجرایی شدن شعار امسال مبنی بر رونق تولید اظهار داشت: کالای قاچاق یکی از راههای جلوگیری از رونق تولید است که در این راستا مقابله با قاچاق در اولویت قرار دارد.

وی، با اشاره به اینکه برای برخوردبا قاچاقچیان فعالیت شبانه‌روزی می‌شود خاطر نشان کرد: دریابانی استان بوشهر با استقرار پایگاه‌ها متعدد در سواحل استان بوشهر و وجود تجهیزات مدرن و پیشرفته در برخورد با قاچاق قاطعانه برخورد می‌کند.

فرمانده دریابانی استان بوشهر از وجود شناورهای پیشرفته در آبهای خلیج فارس برای برخورد با متخلفان خبر داد و بیان کرد: در این راستا جابه‌جایی کالاها و محموله‌های قاچاق در محدوده استان بوشهر مورد رصد دریابانی قرار می‌گیرد.

وی بر ضرورت حمایت از حقوق مرزنشینان تاکید کرد و افزود: دریابانی استان بوشهر ضمن کنترل نوار ساحلی و مرزی، در ارائه خدمات و حمایت لازم از حقوق ساحل نشینان از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌کند.

سردار ولی‌الله رضایی‌نژاد با اشاره به کشف دستگاه‌های استخراج پول مجازی در سالحل تنگستان افزود: با رصد اطلاعاتی ۴۶۸ دستگاه استخراج پول مجازی در سواحل دلوار تنگستان با تلاش ماموران دریابانی استان بوشهر کشف شد.

فرمانده دریابانی استان بوشهر خاطر نشان کرد: این دستگاه‌ها که براساس بررسی‌های کارشناسی ۲۳.۴ میلیارد ریال ارزش دارند، از یک فروند شناور در دلوار تنگستان کشف شده است.

وی با بیان اینکه در این عملیات یک فروند شناور توقیف و ۲ تن متهم دستگیر شدند گفت: برخورد با قاچاق کالا در اولویت قرار دارد و در این راستا فعالیت دریابانی شبانه‌روزی است.