برگزاری سوگواره احلی من العسل با حضور دانش آموزان در اهرم+ تصاویر به گزارش تنگستان نما،

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش تنگستان گفت: سوگواره احلی من العسل همزمان با سراسر کشور در اهرم برگزار شد.

به گزارش تنگستان نما؛ اسفندیار زنده بودی معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش تنگستان در گفتگو با خبرنگار تنگستان نما گفت: سوگواره احلی من العسل همزمان با سراسر کشور در اهرم برگزار شد.

وی افزود: سوگواره احلی من العسل با همکاری آموزش و پرورش، حوزه بسیج دانش آموزی، هیات جوانان حضرت علی اکبر (ع) و هیات دانش آموزی انصار المهدی (عج) در حسینیه حاج سید محمد تقی هاشمی اهرم برگزار شده است.

زنده بودی ادامه داد: آشنایی نوجوانان با زندگی حضرت قاسم ابن الحسن (ع)  نوجوان آزاده واقعه کربلا، به عنوان الگو و نهادینه کردن فرهنگ ایثار، ولایتمداری، آزادگی و مبارزه با ظلم در بین نوجوانان و جوانان از جمله اهداف برگزاری این مراسم است.

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش تنگستان اظهار داشت: نوجوانان با الگوگیری از حضرت قاسم (ع) بزرگان نسل خود درآینده خواهند بود و زندگی آنان بااین الگو گیری روشن می شود.

اسفندیار زنده بودی گفت: دانش آموزان در سوگواره احلی من العسل به سینه زنی و مداحی پرداختند و به یاد حضرت قاسم ابن الحسن (ع) عزاداری کردند.

وی خاطر نشان کرد: مراسم ویژه نوجوانان حسینی با عنوان احلی من العسل یکی از برنامه‌های طرح سوگواره بصیرت عاشورایی است که به صورت ویژه در تنگستان برگزار شده است.

زنده بودی معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش تنگستان تصریح کرد: این مراسم با همکاری آموزش و پرورش شهرستان، حوزه بسیج دانش آموزی، هیات جوانان حضرت علی اکبر (ع) و هیات دانش آموزی انصار المهدی (عج) در حسینیه حاج سید محمد تقی هاشمی اهرم با حضور سخنران برنامه حجت السلام علویان، فرمانده سپاه تنگستان، مدیر آموزش و پرورش، رئیس اتحادیه انجمهای اسلامی دانش آموزان استان و همراهان و فرمانده بسیج دانش آموزی شهرستان برگزار گردید.

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش تنگستان در پایان بیان کرد: از تمامی عوامل برنامه به ویژه وحید حیدری ، علیرضا جمالی صفت و خانم اکرامیان و میزبانی بزرگواران در حسینیه سید هاشمی کمال تشکر می کنم.

 

انتهای پیام/