تضعیع حق مردم اهرم را به گوش آقای رئیسی خواهم رساند به گزارش تنگستان نما،

رئیس شورای اسلامی شهر اهرم گفت: تضیع حق مردم اهرم در موضوع پرونده زمین خواری ۴۷۰ هکتاری را به گوش ریاست قوه قضاییه خواهم رساند.

عباس صبوری رئیس شورای اسلامی شهر اهرم در جمع مردم  اهرم گفت: در موضوع زمین خواری در شهر اهرم پیگیر پرونده خود از مراجع قضایی هستم و صدای دادخواهی حقیر که نماینده مردم اهرم هستم به گوش آیت الله رئیسی برسد.

صبوری تصریح کرد: برادرم جانش را فدای نظام و انقلاب کرد حقیر نیز تمام قد ایستاده ام و جانم را نثار نظام و رهبری می کنم و در مقابل تضییع حقوق مردم اهرم تا جان در بدن دارم خواهم ایستاد.

رئیس شورای اسلامی شهر اهرم ادامه داد: امروز در حالی مجرم شناخته شده ام که گناه من تنها و تنها دفاع از حق مردم شهرم بوده است.

صبوری گفت: سوال من از دستگاه قضا این است که چطور کارمند شهرداری در طول ۲ سال ۱۰۰ پلاک زمین هر کدام به ارزش ۹۰ میلیون تومان بدست آورده و من تنها سوال و پیگیری ام این بوده است، حقیر می گویم فساد کوچک و بزرگ ندارد و باید در مقابل همه فساد ها ایستاد.

عباس صبوری خاطر نشان کرد: من افتخار می کنم که مدافع مردم شهرم هستم و در این راه حتی اگر جانم هم فدا شود ترسی به دل راه نخواهم داد و به قطعیت تمام معتقدم نظام ما با فساد مخالف است و عدالت آن بارها برایم ثابت شده است امروز نیز در راه دفاع از حق مردم شهرم خواهم ایستاد و منتظر مجری عدالت در راس ریاست قوه قضاییه خواهم بود.

وی افزود: همواره حمایت خود را از قضات شرافتمند اعلام داشته و دارم و امروز برای اعاده حق مردم اهرم دست یاری را به سمت ریاست قوه قضاییه دراز می کنم.

عباس صبوری اظهار داشت: یک روز صدای فریاد تنگستانیها شدم که یک نفر روی ۴۷۰ هکتار زمین شهر اهرم با سند سازی خوابیده است و دیگری ۱۰۰ پلاک زمین متصاحب شده است گفتند این افراد تو را زندانی می کنند و متاسفانه امروز می خواهند صدای فریاد مظلومیت شهر اهرم را خاموش کنند چرا شورای تامین شهرستان سکوت کرده است خدا می داند که اسراییلی نیستم.

صبوری گفت: مطیع قانون و قاطعانه حامی ریاست قوه قضاییه بوده و هستم.

 

 

انتهای پیام/