سپاس و تقدیر فرمانده سپاه تنگستان در خصوص برنامه های هفته دفاع مقدس به گزارش تنگستان نما،

فرمانده سپاه تنگستان طی پیامی از شکوه حضور آحاد مسئولین و مردم تنگستان در برپایی هرچه باشکوه تر برنامه های هفته دفاع مقدس تقدیر کرد.
سرهنگ احمد حیدری در جمع خبرنگاران گفت: هفته دفاع مقدس سال ۹۸ در آستانه چهل و یکمین بهار انقلاب در حالی شکوهمند تر از گذشته برگزار شد که همه ساله طراوت حضور و شور و هیجان ملت شهید پرور ایران اسلامی در این ایام به یاد سالهای حضور و عروج سلحشوران دوران حماسه و ایثار آیینهای مختلفی را در قالب بزرگداشت هفته دفاع مقدس  برگزار می کنند.
وی افزود: بی تردید، مقدس ترین جهاد، جهادی است که به عنوان دفاع از حقوق انسانی صورت گرفته باشد. در جنگ تحمیلی، رژیم بعث عراق، جنگی ناخواسته را به کشور ما تحمیل کرد و با نادیده گرفتن استقلال سرزمین ما به ایران اسلامی تجاوز کرد. از این رو، مردم غیرتمند ایران، در دفاعی مقدس، از حق خود که دفاع از استقلال سرزمین و هویت دینی ـ ملی خود بود، دفاع کردند.
حیدری تصریح کرد: خدا را شاکریم که با گذشت سالها از پایان دفاع مقدس همچنان معنی و مفهوم والای شهادت در دلهای پاک تجلی بخشیده و این نور افکن های فروزان با معنویت خاص خود زندگی ها را روشن ساخته و همین باعث شده تا دلهای بیدار با تکیه بر آن به سوی تمدن نوین اسلامی رهنمون شود.
وی با اشاره به ارزش و قداست نام شهدا ، ایثارگران، جانبازان و رزمندگان دوران طلایی دفاع مقدس اظهار داشت: گذشت زمان جلوه‌ی نام و یاد شهیدان عزیز و بزرگی کار جانبازان و ایثارگران همچنین رزمندگان سلحشور را کم‌فروغ نمی سازد و این مائیم که باید با ارتباط و اتصال به این مفهوم بلند و ماندگار، برای خود و جامعه و کشور خود، بلندی و ماندگاری به دست آوریم.
فرمانده سپاه تنگستان خاطر نشان کرد: اینک به پاس حضور پر شور همه عزیزان در برنامه های هفته دفاع مقدس از آحاد مردم شهید پرور تنگستان از فرماندار ساعی و پرتلاش و معاونین آن عزیز گرفته تا شهرداری و شورای اسلامی شهرهای اهرم و آباد،بخشدار و دهیاریهای سراسر بخش مرکزی تنگستان ، روسای ادارات و نهادها، خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان و بسیجیان سلحشور، نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان که هر یک باقدمی پر ثمر که برداشته اید نقشی در هر چه پر شور برگزار شدن هفته دفاع مقدس داشته اید صمیمانه تقدیر و تشکر بعمل می آید.
امید است در گام دوم انقلاب امید به آینده را سر لوحه حرکت جهادی و انقلابی خود قرار دهیم و فراموش نکنیم تنها راه پیروزی، مقاومت است و باید بر تمام امکانات و سرمایه خود حضور شهدا وخانواده معظم آنها و دستاوردهای عظیم دفاع مقدس را اضافه کنیم و حرکت در مدار انقلابی گری را هرگز از یاد نبریم.