پیام فرمانده سپاه تنگستان به مناسبت آغاز هفته نیروی انتظامی به گزارش تنگستان نما،

فرمانده سپاه تنگستان با صدور پیامی هفته نیروی انتظامی را به همرزمان و جان برکفان نیروی خدوم انتظامی شهرستان تنگستان تبریک گفت.
سرهنگ احمد حیدری در این پیام ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی گفت: این هفته یاد آور وجود بزرگترین نعمت نظام مقدس اسلامی ما یعنی امنیت و آرامش ملت است که در سایه مجاهدت ها و جانفشانی های دلاور مردان مومن و فداکار نیروی انتظامی علیرغم همه توطئه های دشمنان به وجود آمده است.
وی تصریح کرد: امروز شاهدیم با حضور کارکنان مومن و انقلابی نیروی انتظامی و با اقدامات شجاعانه و مقتدرانه آنها سطح مطلوبی از استحکام و تقویت امنیت برای ملت شهید پرور ایران اسلامی رقم خورده است .
فرمانده سپاه تنگستان اظهار داشت: امروز و در این برهه از زمان شاهدیم شهرستان دار الحماسه تنگستان به لحاظ سطح درجه امنیت نسبت به دیگر شهرستانهای استان بوشهر جایگاه مطلوب تری داشته و این مهم بر اساس توانمندی و تو.سعه توان آمادگی یگانی در نیروی انتظامی شهرستان و با مدیریت هوشمندانه و مدبرانه فرمانده انقلابی آن رده صورت گرفته است.
وی بیان داشت: اینک و با فرا رسیدن این هفته شکوهمند ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والا مقام عرصه جهاد مقدس ایجادامنیت از مجاهدت ها و تلاشهای شبانه روزی کارکنان خدوم نیروی انتظامی شهرستان تنگستان در راستای ایجاد نظم و آرامش برای ملت قهرمان ایران اسلامی تجلیل و تقدیر بعمل می آورم.
حیدری خاطر نشان کرد: از درگاه خدای منان توفیق بیش از پیش را برای تدام حراست و نگهبانی از نظام مقدس اسلامی و تحقق منویات رهبری معظم انقلاب در جهت حفظ ارزشهای اسلامی و انقلابی، امنیت عمومی پایدار و حاکمیت قانون و انضباط اجتماعی را برای فرماندهی و کارکنان زحمت کش نیروی انتظامی تنگستان مسئلت می نمایم.

م

insert_emoticon
mic