امام جمعه: امنیت پایدار استان مرهون تلاش نیروی انتظامی است به گزارش تنگستان نما،

به نقل از تسنیم؛ آیت‌الله غلامعلی صفایی‌بوشهری  صبح امروز در صبحگاه  نیروهای مسلح استان بوشهربا تبریک هفته نیروی انتظامی جایگاه این نیرو در عرصه امنیت، توسعه و پیشرفت را مهم دانست و اظهار داشت: در هر کشوری که نظم و امنیت برقرار باشد آن کشور دارای توانمندی، اقتدار و توسعه و پیشرفت است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، توسعه و پیشرفت را مدیون آرامش و امنیت جامعه دانست و با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران در ابعاد گوناگون دارای امنیت پایدار است افزود: پیشرفت و توسعه در نظام جمهوری اسلامی ایران بخش اعظمی از آن مرهون توانمندی و کارآمدی نیری انتظامی قهرمان است.

امام جمعه بوشهر با استناد به بیانات مقام معظم رهبری که نیروی انتظامی ایران دارای توانمندی، اقتدار، عظمت و بزرگی است گفت: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران دانش‌بنیان، جهادگر و توانمند است که بخش اعظمی از برقراری امنیت در کشور در سایه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران محقق شده است.

وی وجود امنیت را یکی از نعمت‌های ارزشمند الهی برای توسعه و پیشرفت دانست و تصریح کرد:قطعا یک کشور وقتی می‌تواند مستقل و زمینه توسعه و پیشرفت داشته باشد که دارای امنیت پایدار باشد.

‌آیت‌الله صفایی بوشهری، امنیت استان بوشهر را پایدار و درخور تحسین دانست و تاکید کرد:  در سایه نظم و امنیت زمینه توسعه و پیشرفت همه جانبه فراهم می‌شود که  بخش عمده‌ای از امنیت پایدار استان بوشهر مرهون تلاش جهادی و دانش بنیان نیروی انتظامی است.