شادابی و رونق اقتصادی شهرهای استان دنبال می‌شود به گزارش تنگستان نما،

به نقل از مهر؛ حمید بردستانی در دیدار با اعضای شورای اسلامی شهر بردخون اظهار داشت: شوراها برای رونق اقتصادی و ایجاد درآمدهای پایدار در نقاط شهری برنامه داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه مصوبات شوراها باید جامع الاطراف و در راستای منافع عموم مردم باشد اضافه کرد: شوراها در شادابی و رونق اقتصادی شهر بی تفاوت نباشند.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری بوشهر با تاکید بر اینکه روزمرگی، بی‌برنامگی  و مشغول شدن به مسائل حاشیه‌ای از آفات کار شوراهاست افزود: چهار سال فرصتی کافی برای یک حرکت عمیق و اثرگذار در شهر است.

وی تصریح کرد: نیمی از زمان چهار ساله دوره پنجم شوراها گذشته و کارهای مهمی مانده که باید با  جدیت به آنها بپردازند.

بردستانی در نشست با شهردار و بازدید از پروژه های عمرانی شهرداری بردخون بیان کرد: اقتصاد شهر بردخون بر پایه کشاورزی است لذا شهرداری باید برای خدمات دهی به جمعیت شناور تولید کننده و کارگری خدمات دهد

وی با بیان اینکه شهرداری باید برای درآمدزایی در این حوزه برنامه ریزی کند افزود: با توجه به موقعیت جغرافیایی شهر به عنوان مرکز بخش بردخون، شهرداری باید برای سرویس و خدمات دهی به ۱۵ هزار نفر جمعیت و کسب درآمد از این ظرفیت اقدام کند.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری بوشهر از پروژه های مبلمان شهری، خیابان سازی ها و مجتمع فرهنگی شهرداری بازدید کرد.