فرماندار دیر: رونق تجارت در سایه آرامش عمومی امکان‌پذیر است به گزارش تنگستان نما،

به نقل از ایرنا؛ فرماندار دیر معتقد است که با هوشیاری مردم و برنامه ریزی نیروهای انتظامی و نظامی امنیت روزبه روز بهتر و مطلوب تر می‌شود.

کریم علی حسنی روز شنبه به مناسبت هفته نیروی انتظامی در مراسم صبحگاه مشترک شهرستان دیر افزود: در سال رونق تولید اهمیت و حمایت از سرمایه‌گذاری در شهرستان روبه رشد و مورد توجه مسئولان قرار دارد.
وی اضافه کرد: کمک به رونق تجارت و اشتغال مردم شهرستان در سایه آرامش عمومی امکان پذیر و تاکید بر برنامه ریزی بهتر برای رونق و اشتغال و معیشت مردم است.

فرماندار دیر بیان کرد: پیشگیری از جرم و کشف آن به کمک نیروی انتظامی، نظامی، امنیتی، اطلاعاتی در دریا و زمین صورت می‌گیرد و در زمان حاضر کمترین جرم در شهرستان دیر رخ می‌دهد.

وی در ارتباط با انتخابات دوم اسفند سال جاری گفت: شرکت در انتخابات بر اقتدار نیروی انتظامی، نظامی، دولت و نظام می‌افزاید.

فرمانده انتظامی دیر گفت: دیر در بین شهرستان های استان امن ترین شهرستان و هیچ گونه مصداق ناامنی وجود ندارد و این در گرو مسوولیت آحاد مردم، تعامل سازنده بین شورای تامین، اداری و پیشینه غنی فرهنگی مردم شهرستان و به برکت وجود شاخص های مذهبی و اثرگذار در این شهرستان است

سرهنگ فرهاد آراوند افزود: امسال در هفته ناجا ٥٠ برنامه ارزشی و متنوع در شهرستان برگزار می‌شود.

در این مراسم با لوح سپاس و هدایایی از کارکنان ساعی، خانواده معظم شهدا و بازنشستگان انتظامی شهرستان قدردانی شد.