گراوند: با اقتدار نیروهای مسلح، دشمنان دیگر گزینه نظامی روی میز ندارند به گزارش تنگستان نما،

به نقل از فارس؛ عبدالکریم گراوند صبح امروز در آیین صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان بوشهر با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، اظهار داشت: بخشی زیادی از تأمین امنیت پایدار در جامعه توسط نیروی انتظامی شکل می‌گیرد که این خدمات قابل تحسین است.

استاندار بوشهر با بیان اینکه با تلاش نیروهای مسلح بویژه نیروی انتظامی امنیت پایداری در کشور و استان بوشهر حاکم است، عنوان کرد: در دورانی که دشمنان جنگ اقتصادی بر کشور ما تحمیل کرده‌اند، با اقتدار نیروهای مسلح، دشمنان دیگر گزینه نظامی روی میز ندارند.

وی افزود: اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در حوزه امنیت داخلی به نیروی انتظامی برمی‌گردد که در مرزها چشم بینای نظام است.

گراوند با اشاره به رضایت‌مندی مردم از خدمات و عملکرد نیروی انتظامی بیان کرد: در نظرسنجی‌ها بررسی عملکرد دستگاه‌های مختلف اجرایی و خدماتی مردم ایران به امنیت نمره قبولی داده‌اند.

وی یادآور شد: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی و به‌ویژه استان بوشهر شاهد رتبه‌های خوبی در کشور شدند که امید است این موفقیت‌ها همچنان ادامه داشته باشد و امنیت پایدار استان بوشهر با تلاش شبانه‌‌روزی نیروی انتظامی محقق شده که خدمات آنان در خور تحسین و سپاسگذاری است.