معارفه رئیس کمیته استیناف هیات فوتبال تنگستان به گزارش تنگستان نما،
طی حکمی از سوی عباس لطفی نژاد رییس هیات فوتبال شهرستان تنگستان محمد هادی میرزایی به عنوان رییس کمیته استیناف هیات فوتبال شهرستان تنگستان منصوب شد.
جلسه معارفه رییس جدید کمیته استیناف فوتبال تنگستان با حضور عباس لطفی نژاد رییس هیات فوتبال شهرستان تنگستان و رییس کمیته انضباطی حجت السلام عباس فقیه و همچنین چند نفر از اعضای کادر هیات فوتبال شهرستان تنگستان برگزار شد.
در ابتدای این نشست عباس لطفی نژاد ضمن خیرمقدم به اعضای جلسه مطالبی را در خصوص اهمیت و جایگاه کمیته های رکن قضایی بالاخص کمیته انضباطی و استیناف بیان کرد.
وی خاطر نشان کرد: کمیته انضباطی فوتبال تنگستان با حضور حجت السلام فقیه یکی از بهترین کمیته های موفق انضباطی در سطح استان بوشهر می باشد که با قضاوت های عادلانه ی خود موجب ایجاد فضایی آرام در فوتبال تنگستان شده است.
پس از آن حجت السلام حاج عباس فقیه نیز نقطه نظرات خود را در خصوص مسائل مربوط به کمیته انضباطی و استیناف و پرونده های مطروحه بیان کردند. و کلیه باشگاه های حاضر در لیگ شهرستان تنگستان به رعایت قوانین و مقرارت حاکم در فوتبال جمهوری اسلامی ایران دعوت کردند و در سال جاری و فصل جدید مسابقات فوتبال (۹۸/۹۹)همانند سالهای گذشته تمامی پرونده های ارجاعی به این کمیته در کوتاه ترین زمان رسیدگی می شوند و در اجرای آن با هیچ باشگاهی تعارفی نخواهند داشت .
سپس جناب محمد هادی میرزایی که تخصص و تجارب ارزشمندی در زمینه ی حقوقی، قضایی و انضباطی دارند به عنوان رییس جدید کمیته استیناف هیات فوتبال شهرستان تنگستان معرفی شدند.
در ادامه رئیس جدید کمیته استیناف فوتبال تنگستان درباره برنامه های آینده این کمیته مطالبی اظهار داشتند و مقرر شد با رعایت تمامی ظرفیت ها و قوانین مقررات فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران با تخلفات و ناهنجاریهای برخورد و پرونده ها با دقت و ظرافت بیشتری مورد رسیدگی و اتخاذ تصمیم قرار گیرد.
لازم به توضیح است اعضای این کمیته نیز توسط جناب آقای محمد هادی میرزایی به زودی معرفی و مشغول به فعالیت خواهند شد.
روابط عمومی هیات فوتبال شهرستان تنگستان