زائران استان به وسیله ۶۶۷ دستگاه اتوبوس اعزام شدند به گزارش تنگستان نما،

حمیدرضا علم در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، با بیان اینکه راهدارخانه‌های استان بوشهر برای ارائه خدمات به مسافران در جاده‌های استان بوشهر فعال هستند اظهار داشت: علاوه بر فعالیت راهدارخانه‌ها، موکب‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل در محورهای مواصلاتی استان بوشهر برای ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی ایجاد شده است.

وی از فعالیت شبانه‌روزی گشت‌های راهداری در ایام اربعین خبر داد و بیان کرد: گشت‌های راهداری برای خدمت‌رسانی و کمک‌رسانی به زائران  اربعین حسینی شبانه‌روزی فعالیت و خدمات لازم را ارائه می‌کنند.

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای استان بوشهر با بیان اینکه زائران اربعین حسینی استان بوشهر از مرز شلمچه وارد خاک عراق می‌شوند افزود: در این راستا خط ویژه اتوبوسی از بوشهر به مرز شلمچه در استان خوزستان  راه‌اندازی شده و روزانه مسافران و زائران را در این مسیر جابه‌جا می‌کنند.

علم از فعالیت روزانه بیش از ۱۱۴ اتوبوس استان بوشهر در انتقال زائران اربعین حسینی به مرز شلمچه در خوزستان خبر داد و تصریح کرد:تاکنون بیش از ۲۱ هزار و ۸۲۵ زائر اربعین حسینی استان بوشهر به وسیله ۶۶۷ دستگاه اتوبوس به مرز شلمچه برای شرکت در پیاده‌روی اربعین حسینی منتقل شده‌‌اند.

وی با بیان اینکه اعزام زائران اربعین حسینی از استان بوشهر با ناوگان حمل و نقل عمومی همچنان ادامه دارد افزود: برای بازگشت زائران از مرز شلمچه در خوزستان به شهرهای مختلف استان بوشهر امکانات و ناوگان حمل و نقل عمومی تعیین شده و در طول شبانه‌روز آماده خدمات رسانی هستند.