۱۱ اثر برگزیده جشنواره تئاتر بوشهر معرفی شدند به گزارش تنگستان نما،

به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: ۲۳ اثر به دبیرخانه سی و یکمین دوره جشنواره تئاتر بوشهر، فرستاده شد که هیات انتخاب ۱۱ اثر برگزیده را معرفی کردند.

محمدحسین زندیان افزود: مرحله بازبینی جشنواره به مدت چهار روز برگزار شد که ۱۷ نمایش به صورت زنده و ۶ اثر به صورت فیلم بازبینی شدند.

او ادامه داد: شهر بوشهر با هشت نمایش و کنگان، برازجان، اهرم و جم با یک نمایش بیشترین و کمترین نمایش را در این دوره از جشنواره تئاتر استانی داشتند.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر بیان کرد: غلامحسین دریانورد، رامتین مرادی‌بالف و اشرف سلطانی‌نیا با نظارت اردشیر محمودی‌فر انتخاب آثار را بر عهده داشتند.

زندویان عنوان کرد: بانوی دریایی (رضا مختارزاده/ کنگان)، به‌وقت خیرگی (محمدرضا کبگانی/ گناوه)، چند روایت نامعتبر از آن چه نمی‌دیدیم (لقمان بحرانی/دیّر)، حسنک کجایی (پیمان زند/ بوشهر)، در دهانم حرف بزن (عبدالزهرا محمودی/دیّر)، دقایقی پس از رفتنت (اسماعیل ملاح جوان/بوشهر)، ده‌هزار و یک‌شب (محمد دهدشتی/دیلم)، راز بُری (مهدی تنگستانی /گناوه)، ژوست و فالش (علیرضا میرشکاری/ بوشهر)، سوینی (حسن رضایی، محسن حلوایی/بوشهر) و کلات‌نامه (سعید گلچمن / اهرم) آثار برگزیده جشنواره  تئاتر بوشهر هستند.

سی‌و یکمین جشنواره تئاتر استان بوشهر هفته پایانی آبان برگزار خواهد شد.