امروز اگر اقتداری وجود دارد به خاطر ایستادگی و مقاومت ماست به گزارش تنگستان نما،

فرماندار تنگستان گفت: امروز اگر اقتداری وجود دارد به خاطر ایستادگی و مقاومت ماست و این چهل سال گذشته از عمر انقلاب علیرغم تهدیدهای امریکا ما در خیلی از بخش ها توانسته ایم به استقلال و خودباوری برسیم.

عبدالحسن رفیعی پور در مراسم پایانی راهپیمایی بزرگ ۱۳ آبان امسال که با حضور آحاد مردم انقلابی، مسئولین و دانش آموزان و دانشجویان تنگستانی برگزار شده بود گفت: شهدای دانش آموز کلاس درس را برای دفاع از انقلاب و آرمانهای امام (ره) رها کردند و به جای قلم اسلحه به دست گرفتند تا امروز ما در آسایش و امنیت زندگی کنیم.

فرماندار تنگستان تصریح کرد: شهدا جان و خون خود را تقدیم کردند و به جای تحصیل و حضور در کلاس درس در مدرسه جبهه حق حضور یافته تا درس آزادگی و حریت را به همگان بیاموزند.

رفیعی پور بیان داشت: امروز در وضعیتی قرار داریم که به واسطه مقاومت و ایستادگی مردم در دفاع از آرمانهای شهدا و انقلاب علیرغم جنایات و دسیسه های چهل ساله امریکا علیه نظام ما در طول این مدت هر چند تمام هم و غم و نقشه ها و سیاستهای ظالمانه تحریم در ابعاد مختلف علمی، اقتصادی را برای شکست انقلاب ما به کار برده است ره به جایی نبرده و نخواهد برد.

وی اظهار داشت: ما به واسطه و تکیه بر نیروی مقاومت و با رهنمودهای امام راحل و در ادامه رهبری فرزانه انقلاب مقام معظم رهبری توانسته ایم در برابر سیاستهای خصمانه امریکا و ایادی استکبار پیروز شویم.

فرماندار تنگستان گفت: امروز اگر اقتداری وجود دارد به خاطر ایستادگی و مقاومت ماست و این چهل سال گذشته از عمر انقلاب علیرغم تهدیدهای امریکا ما در خیلی از بخش ها توانسته ایم به استقلال و خودباوری برسیم.

وی تاکید کرد: آنچه امروز نیاز کشور است کسب علم و دانش می باشد و این بر عهده دانش آموزان است تا با تلاش خود و پیشرفتهای علمی که حاصل می شود زمینه آزادگی و استقلال نظام مقدس اسلامی بدون وابستگی به قدرتهای شرق و غرب به وجود آید.

مهندس رفیعی پور خاطر نشان کرد: امروز دانش آموزان حرکت در مسیر و آرمان شهدا و انقلاب را سرلوحه کارخود قرار دهند و بدانند ما با تکیه بر قدرت ایمان اقتدار خود را در زمینه نظامی و ساقط کردن پهباد فوق پیشرفته امریکا که بخش کوچکی از اقدامات ما در این زمینه است نشان داده ایم و دشمن از این حیث به بزرگی و عزت ما پی برده است.

انتهای پیام/