برگزاری ۳۷مین پاتوق فیلم کوتاه بوشهر به گزارش تنگستان نما،

به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، رئیس انجمن سینمای جوانان استان بوشهر در این برنامه ضمن خوش آمدگویی از مدیران و فیلمسازان برای حضور در این جلسه تشکر کرد و گفت: پاتوق فیلم کوتاه از سری برنامه های درازمدت انجمن سینمای جوانان است که با استقبال هنرمندان برگزار می شود.

عبدالرحمن برزگر افزود: علاوه بر برنامه هفتگی پاتوق، دوره یکساله فیلمسازی پیشرفته با حضور ۱۸ نفر از هنرجویان جوان نیز آغاز می گردد.

در ادامه حاضرین به دیدن سه فیلم کوتاه از علیرضا فرهومند نشستند. سپس عوامل تولید کننده فیلم کوتاه « تور سفید » در مورد چگونگی تولید این اثر با موضوع آسیب های اجتماعی، توضیحاتی بیان کردند و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر با اهداء هدایایی از عوامل فیلم تقدیر کرد.

در ادامه فاطمه کرمپور با ابراز خرسندی از حضور در جمع هنرمندان، بر حمایت بیش از پیش هنرجویان و جوانان از سوی انجمن سینمای جوان استان تاکید کرد.

در پایان سرپرست دفتر امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر، گزارش مختصری در خصوص اهداف و برنامه های این دفتر ارائه داد و با بیان خرسندی از دیدار با هنرمندان از فعالین سینمایی در جهت تولید آثاری با موضوع زنان و آسیب های اجتماعی استقبال کرد.

لازم به توضیح است پاتوق فیلم کوتاه بوشهر هر هفته با نمایش فیلم های کوتاه ملی و بین المللی میزبان علاقمندان به سینمای کوتاه می باشد.