تجهیز بیمارستان خواسته مردم تنگستان به گزارش تنگستان نما،

مسئولین استانی هر چند خودشان را به بیراهه بزنند ولی موضوع تجهیز بیمارستان امام حسین اهرم که خواسته بحق مردم تنگستان است را جدی بگیرند گر چه <>.
یادمان نرفته در سالهای نه چندان دور بیمارستان نیمه ساخته اهرم جولانگاه سگ های ولگرد شده بود و تنها مزیت آن برای تنگستانیها در حد هیچ بود تا اینکه بعد از سالها فاز اول این بیمارستان که در حد یک درمانگاه معمولی با یک پزشک عمومی بود آغاز به کار کرد.
سالها از پی هم گذشت و اندک امکاناتی به اوضاع تجهیز این بیمارستان اضافه شد ولی باز نمی شد نام بیمارستان را به این مکان درمانی اهالی تنگستان داد.
حالا و با گذشت چندین سال از عمر این بیمارستان و افتتاح فاز دوم که به لحاظ ظاهری رنگ و لعاب شبیه تری به بیمارستان گرفته است متاسفانه در پس بی مهری های مسئولین استانی تنها آنچه عاید مردم تنگستان شده است اتاقهای تو در تویی است که فقط و فقط اتاق خالی است.

آیا مردم تنگستان نباید در بیمارستان شهر خود بصورت منظم و برنامه ریزی شده شاهد حضور پزشکان متخصص در تمامی زمینه های درمانی باشند.
آیا این حق تنگستانیها نیست که برای درمان در خصوص قلب, مغز و اعصاب, اعصاب و روان, چشم, کودکان , ارتوپد, زنان , گوش و حلق و بینی ,کلیه و … دغدغه ای نداشته و بجای طی مسافت تا مرکز استان و حتی مراکز برخی شهرستانها در مرکز شهرستان خود مداوا شوند.
آقای مسئول در استان و مسئول محترمی که در شهرستان خادم مردم هستید لطفا ذره ای و کمتر از ذره ای به فکر مردم محروم تنگستان باشید و تحقق این خواسته بحق مردم آنچنان هم که در فکر آقایان مسئول آنالیز می شود سخت و مشکل نخواهد بود.
اگر مردم داری شعار امروز مسئولین است پس باید موانع را برطرف کرد و ریشه هر آنچه باعث پیشرفت و رشد و تعالی در تنگستان است را خشکاند.

 

 

 

 

 

انتهای پیام/