یک بوشهری برترین گزارشگر ورزشی استان‌ها به گزارش تنگستان نما،

شاهین بهرام نژاد به عنوان گزارشگر برتر ورزشی صداوسیمای استان ها معرفی شد.

در دوره تکنیک های نوین گزارشگری، تهیه‌کنندگی و گزارشگری فوتبال که از سوی معاونت سیمای سازمان صدا و سیما برگزار شد، از میان گزارشگران ورزشی استان هایی که در لیگ برتر یا لیگ دسته اول دارای نماینده هستند، هنرمند بوشهری به عنوان نفر برتر مورد تقدیر قرار گرفت.

در آیین اختتامیه این دوره، شاهین بهرام نژاد از مرکز بوشهر و علیرضا جماعتی از مرکز اصفهان به عنوان گزارشگران برتر فوتبال مراکز استانها، برگزیده و از آنها تجلیل شد.

این انتخاب بر اساس بررسی و ارزیابی گزارش های فصل گذشته و این فصل مسابقات لیگ برتر و لیگ دسته اول فوتبال کشور که پخش زنده داشته‌اند، صورت گرفته است.

این دوره از ۲۴ تا ۲۷ آبان به میزبانی باشگاه گل گهر و صداوسیمای مرکز کرمان در سیرجان برگزار شد.

گفتنی است گزارش های فوتبالی شاهین بهرام نژاد علاوه بر اینکه به علاقمندی و دغدغه های ورزشی هم استانی ها توجه دارد، از حریفان و تیم های مهمان با ادبیات فاخر و منصفانه یاد می شود که این مهم در گزارش های وی مقابل تیم های پایتخت، مورد توجه واقع شده، در حالی که برخی گزارشگران استانی، وقتی نماینده استان شان میزبان تیم های پرطرفدار خصوصا سرخابی پایتخت می باشد، با واژه های غیرواقعی، تحقیرکننده و بعضا تند حریف را نوازش و خاطر هواداران رقیب را مکدر می کنند.

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

نظر شما !!
 1. abed

  ارائه نان داغ با طعم کتاب در اهرم
  تشویق به کتاب خوانی در یکی از نانوایی های تنگستان(اهرم)
  کتابخانه کوچ نانوایی نان سنگگ اهرم که در محل تشکیل صف این نانوایی قرار داده شده است خریداران نان را به مطالعه و استفاده از وقت خود در زمان انتظار برای کتابخوانی تشویق می کند.
  پایین بودن مدت زمان مطالعه برای هر ایرانی در روز و آمار و ارقامی که این روزها ارائه می شود زمانی حدود ۱۳ دقیقه مطالعه در روز برای هر ایرانی عنوان شده است که این اطلاعات نشان از آن دارد که سرانه مطالعه برای کشور ما بسیار ضعیف بوده و هرکس به اندازه خود می تواند برای بهبود این وضعیت کاری کند.
  این روز ها و با وجود اوقات تلف شده مردم در صفوف مختلفی که برقرار است یکی از نانوایی های شهر اهرم با ابتکاری که نمونه آن هم شاید در جای جای کشور شاهد باشیم سعی کرده تا به سهم خود در بالا بردن سرانه مطالعه در کشوری نقشی ایفا کند.
  نانوایی نان سنگ در شهر اهرم و در محله دشتی این شهرروزانه نان داغ و خوشمزه خود را به شهروندان اهرمی ارائه می کند والبته این روز ها با ابتکار نانوا خریداران نان سنگگ در وقتهای انتظار در صف نانوایی تا رسیدن نوبتشان از وقت خود استفاده کرده و کتاب مطالعه می کنند.
  این کار تحسین بر انگیز نانوایی نان سنگگ شهر اهرم هرچند بایستی مورد توجه و اهتمام مسئولین قرار گیرد ولی به هر حال می تواند الگویی برای سایر اصناف نیز باشد تا هر کس به اندازه خود در تشویق مردم به مطالعه و پر کردن وقت همشریان به بهترین وجه ممکن کاری پر ثمر و پر فایدئه انجام دهد.