بسیج استوار تر از همیشه میدان دار همه عرصه های انقلاب است به گزارش تنگستان نما،

احمد حیدری به مناسبت هفته بسیج در گفتگو با خبرنگار تنگستان نما گفت: امروز بسیسج به عنوان بازوی ولایت در ابتدای حرکت و به سر انجام رساندن وظایف و ماموریت های خود در بدنه انقلاب یه شاخصه اصلی و مهم دارد و آن ولایت پذیری و حرکت در مسیر منویات رهبری معظم انقلاب است که بار ها و بارها این مهم را در عمل نشان داده است.

وی افزود: بسیج تابع محض ولایت فقیه است و سعادت خود و جامعه را در پیروی از ولایت فقیه می داند چرا که هر جه امر و دستور رهبری معظم انقلاب صادر شده است قاطعانه و خاضعانه گوش به فرمان ولایت و رهبری انقلاب در بالاترین حد ممکن ولایت مداری خود را ثابت کرده است.

فرمانده سپاه تنگستان اظهار داشت: آن چه بسیج را از دیگر نهادهاى جامعه متمایز ساخته است درصد بالاى شناخت و اعتقاد توأم با عشق و روحیه انقلابى است، که در زمان تشکیل تا به امروز در تمامى میادین و صحنه هاى سخت و دشوار چون بنیانى مرصوص، قدرتمندانه حضور مستمرى داشته است.

فرمانده سپاه تنگستان گفت: بسیج روز به روز به عنوان نهادی انقلابی در خدمت خالصانه به مردم و نظام مقدس اسلامی در سایه حضور جهادی در میادین مختلف و با تکیه بر روحیه شهادت طلبی و ایثار در طول عمر ۴۰ ساله انقلاب نقش آفرینی کرده است.

حیدری بیان داشت: امروز بسیج در تمامی عرصه ها چه نظامی و دفاعی ، چه امنیتی و چه عرصه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی بارها و بارها در طول عمر انقلاب امتحان پس داده است و امروز در تمامی این زمینه ها حرف برای گفتن دارد.

 

انتهای پیام/