اجتماع بزرگ شکوه مقاومت بسیجیان تنگستان برگزار شد به گزارش تنگستان نما،

مسئول رسیدگی به امور مساجد استان بوشهر در اجتماع بزرگ شکوه مقاومت بسیجیان تنگستان گفت: امکام راحل با تشکیل بسیج حیات انقلاب در ادوار مختلف را تضمین کرد.

حجت الاسلام عیسی راستگو در اجتماع بزرگ بسیجیان تنگستان که به مناسبت ۵ آذرز سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان امام راحل و در مصلای نماز جمعه اهرم برگزار شد گفت: امام راحل چون خطرات متعددی را متوجه نظام نوپای ما می دیدند بسیج را که خود شجره طیبه نامیدند را تشکی داد تا به عنوان یک فرهنگ نا در انقلاب ما ظهور کند و حیات انقلاب و نظام مقدس ما را تضمین کند.

وی تاکید کرد: منطق عقلانی حکم می کند اگر تصمیماتی در راس نظام و از طریق روسای قوای سه گانه به عنوان قانون و طرح تصویب شود چه صحیح باشد و چه غلط بایستی اعتراض از این تصمیمات در مسیر قانونی خود انجام شود و هرگز ایجاد آشوب های خیابانی راهکار نیست و جز ایجاد خدشه در ثبات اسلام وانقلاب چیزی به همراه نخواهد داشت.

راستگو اظهار داشت: امروز برای همه مردم بالاخص دلسوزان نظام سوال است که چرا رهبری معظم انقلاب از طرح گرانی بنزین که توسط قوای سه گانه تصویب شد حمایت کردند و باید در پاسخ گفت: رهبر معظم انقلاب خود نیز نسبت به این طرح انتقاداتی داشتند ولی چون از طرف روسای قوا تصمیم گرفتنه شده بود و تصمیمی قانونی بود از آن حمایت کردند.

وی بیان داشت: اگر قانونی که مصوب شده است بخواهد در فضای خیابان ها رد شود و نظام به دنبال این اعتراضات و آشوبها مجبور شود به این شیوه اعتبار ببخشد قانون کشور خدشه دار می شود و این به صلاح کشور نیست.

حجت الاسلام عیسی راستگو افزود: مسئول رسیدگی به امور مساجد استان بوشهر افزود: رهبری معظم انقلاب در راستای رسمیت شناختن ساختار قانونی نظام از طرح سه قوا حمایت کردند و به نئوعی با حمایت از این طرح نمی خواستند که قانون در کشور ضعیف شود که اگر این چنین شود به صلاح مردم نیست.

وی بیان داشت: آشوب گران می خواستند با اغتشاش و آشوب نظر خود را به نظام تحمیل کنند و به رهبری معظم فشار آورده و نظر خود را تحمیل کنند و این در حالی است که راه قانونی اعتراض وجود دارد و اگر به گذشته انقلاب هم نگاه کنیم در فتنه ۸۸ مقام معظم رهبری تسلیم آشوب گران نشد و رهبری زیر بار فتنه نرفت.

راستگو با بیان اینکه باید با چشم بصیرت به قضایا نگاه کنیم و ببینیم که به طور قطع مصلحتی بالاتر وجود داشته که رهبری از ساختار کشور حمایت کرده است گفت: مقام معظم رهبری حاضر شدند به خاطر بی تدبیری ها همه این اتفاقات را به جان و دل بخرند و در راه حفظ نظام از ساختار قانونی آن دفاع کرده واز تصمیمات غلط مسئولین حمایت کنند.

وی تاکید کرد: به طور قطع این طرح مورد تایید رهبری نیست چرا که مقام معظم رهبری به دولت انتقادات خود را انتقال داده و فرمودند که بایستی بسته حمایتی قبل از اجرای طرح به مردم اهدا می شد.

راستگو ابراز داشت: مقام معظم رهبری دو سال پیش در دانشگاه افسری سپاه گفتند که خرمشهر ها در پبیش است و امروز می بینیم فتنه ها یکی پس از دیگری دامن انقلاب را می گیرد و این درایت و رهبری پیامبر گونه امام خامنه ای است که کشور را از بحران ها نجات می دهد.

وی گفت: امروز باید تحلیل و بینش سیاسی خود را بالا ببریم و موقعیت ها را درک کنیم و بدانیم در چه وضعیتی چه تصمیمی گرفته شود.

حجت الاسلام راستگو تصریح کرد: فتنه ۹۸ به مراتب از فتنه ۸۸ به لحاظ دسیسه و آمادگی دشمن بالاتر بود و دیدیم که با اغتشاش و آشوب در شهرها و مراکز اقتصادی کشور به دنبال نوعی محاصره اقتصادی و سیاسی بود که اگر به موفقیت می رسید نظام را دچار فروپاشی می کرد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: باید از زحمات و تلاشهای نیروهای امنیتی و نیروهای مسلح که فتنه را از ریشه با کار اطلاعاتی و دستگیری سردسته ها و سرکرده های مناقین و امریکا خاموش کردند تشکر و قئدر دانی شود.

 

انتهای پیام/