دشمنان اگر دست از پا خطا کنند منتظر سیلی محکم بسیج باشند به گزارش تنگستان نما،

فرمانده سپاه تنگستان گفت: دشمنان انقلاب اسلامی ما بدانند ضربات محکم و مهلک ما را بارها دیده اند و اگر بخواهید از خطوط قرمز ما عبور کنند منتظر باشند تا نابودی خود را دیده و سیلی محکم بسیج را بچشند.

احمد حیدری در اجتماع بزرگ بسیجیان تنگستان که به مناسبت ۵ آذرز سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان امام راحل و در مصلای نماز جمعه اهرم برگزار شد تصریح کرد: بسیج در چهل سال گذشته گام به گام با انقلاب اسلامی و اهداف تعالی نظام در مسیر خدمت به مردم و کشور عزیز و شهید پرورمان حرکت کرده است و امروز به عنوان یک تفکر شناخته شده در جهان طنین انداز شده است.

وی گفت: امروز همزمان با سالروز تشکیل ارتش دهها میلیونی بسیج و همگام با سراسر کشور و با اجتماع بزرگ بسیجیان تنگستان این روز با شکوه را گرامی میداریم و شعار محوری ما در هفته شکوهمند بسیج ۴۰ سال خدمت ، جهاد و شهادت است.

حیدری بیان داشت: امروز بسیج مفتخر است در عرصه های مختلفی چون سازندگی، درمانی، علمی، محرومیت زدایی، فرهنگی و اجتماعی، امنیتی با اجرای طرح رضویون، فضای مجازی و شکل دهی صندوق های قرض الحسنه خدمات ارزنده ای را برای کشور و مردم بزرگ ایران اسلامی انجام داده است.

وی اظهار داشت: بسیجیان مخلص و بی ریا که درود خدا بر همه آنها باد بارها و بارها سیلی محکم و مشتهای گره کرده خود را نثار امریکا، انگلیس و اسراییل و در پی آنها آل سعود کرده اند و دشمنان انقلاب اسلامی ما بدانند ضربات محکم و مهلک ما را بارها دیده اید و اگر بخواهید از خطوط قرمز ما عبور کنید منتظر باشید تا نابودی خود را ببینید.

فرمانده سپاه تنگستان گفت: امروز بسیج به هر کس و هر قدرتی که بخواهد نگاه چپ به انقلاب شکوهمند اسلامی ما کند و اگر قصد تعرضی داشته باشد جواب دندان شکن و مجازات سختی را کنار گذاشته است که به وقت خود همه دشمنان آن را دیده و خواهند دید.

وی تاکید کرد: امروز خدا را شاکریم که رهبری فرزانه داریم که ما را از راه های سخت عبورز داده و پناه همه مظلومان و مستضعفان جهان شده است.

حیدری افزود: امروز در سالروز تشکیل بسیج آمده ایم که به دنیا بفهمانیم و تکرار کنیم که هم عهد و هم میثاق با هم قلبهای خود را به رهبری معظم انقلاب و خشم خود را به دشمنان هدیه می کنیم و در این راه تمام همت خود را بکار بسته و تلاش می کنیم گام دوم انقلاب محکم تر از گام اول و پر قدرت تر از چهل سال اول برداریم.

وی ضمن گلایه مندی از برخی روسای ادارات که در مراسم سالروز تشکیل بسیج حضور نداشتند گفت: توقع ما از ادارات و نهادها چیزی جز همراهی با بسیج نیست ولی متاسفانه می بینیم که برخی ادارات و نهادهای شهرستان در مراسمات بسیج حضور ندارند و این باعث تاسف است.

 

انتهای پیام/