تکرار جنجال گرت بیل با رئال در بوشهر/ بارانی از شاهین می‌رود؟ به گزارش تنگستان نما،

بعد از پایان بازی شاهین مقابل سایپا، صادق بارانی هافبک شاهین در مصاحبه ای با رسانه ها ضمن انتقاد از مدیریت تیم و امکانات باشگاه ، در آخر مصاحبه خود اعلام کرد ۹۹% از شاهین می روم.

این در حالی است که صادق بارانی این فصل از لحاظ آماری و سایت متریکا نمره خوبی نگرفته است و حتی نصف جنگندگی و بازی فصل های گذشته خود را در تیم های سایپا و پیکان  نیز به نمایش نگذاشته است.

حتی اگر کیفیت این بازیکن در حد یک بازیکن اروپایی هم باشد نباید در مصاحبه هایش تیمی که برایش بازی می کند یعنی شاهین را با ضمیر سوم شخص مفرد خطاب کند و بهتر است به جای گفتن(این تیم)  از ضمیر اول شخص جمع استفاده کرده (تیممان) و به جای انداختن تقصیر به گردن دیگر بازیکنان خودش را نیز در نتایج ضعیف شاهین سهیم بپندارد.

هیچ بازیکنی از باشگاه بزرگتر نیست چنانچه که در بازی شنبه رئال مادرید و حاشیه های پیش آمده برای گرت بیل دیدیم که چگونه هواداران مادریدی موقع صاحب توپ شدن  گرت بیل به نشانه اعتراض سوت می‌کشیدند.

بی تدبیری و ضعف آشکار مدیریت باشگاه شاهین، تاکنون بر کسی پوشیده نیست ولی بازیکنان شاهین که در یک تیم ریشه دار و پر هوادار توپ می زنند باید به جای مصاحبه ها ، با بازی های با کیفیت تر جواب حمایت هواداران را بدهند و شاهد بهتر شدن وضعیت شاهین باشیم.

قابل ذکر است؛ تیم شاهین شهرداری بوشهر در هفته یازدهم به مصاف سایپا رفت که دو تیم به تساوی بدون گل دست یافتند در این دیدار برای اولین با میشو کریستیچوویچ سرمربی جدید شاهین تیم را هدایت می کرد.