پیام تقدیر فرمانده سپاه تنگستان از برپایی باشکوه برنامه های هفته بسیج به گزارش تنگستان نما،

 

فرمانده سپاه تنگستان طی پیامی از برپایی با شکوه و پر شور برنامه ها و حضور انقلابی آحاد مردم و مسئولین در هفته بسیج تقدیر کرد.

در پیام تقدیر فرمانده سپاه تنگستان آمده است: امروز بسیج با تکیه بر منویات و تدابیر فرمانده معظم کل قوا آماده است تا به طور مصمم و پایدار در حرکتی بزرگ گام دوم انقلاب را محکم تر از گام اول و در جهت اعتلای انقلاب اسلامی و هر چه جهانی تر شدن آن و تحقق تمدن نوین اسلامی بردارد.

این پیام می افزاید: ما بر این باوریم که اسلام ناب این قدرت را دارد که بر کفر جهانی حاکمیت داشته باشد و انقلاب شکوهمند ما با تکیه بر تفکر بسیج پرچمدار عظمت و اقتدار اسلام در برابر استکبار و کفر جهانی است و گام دوم انقلاب به طور حتم به بسیج جهانی می اندیشد به طوری که انقلاب ما قدرتمند ترین قدرت جهانی و نام آن بر فراز قلل افتخار خود نمایی کند.

در این پیام آمده است: امروز مفتخریم«اندیشه بسیج» به عنوان یک ظرفیت بی بدیل و ارزشمند برای نظام اسلامی محسوب شود؛ ظرفیتی که در ساحت های مختلف نظام اسلامی از امنیت و اقتدار ملی تا توسعه و سازندگی، تبلور و عینیت یافته است.

این پیام تاکید دارد: خدا را شاکریم امسال نیز با شکوه تر از سالهای گذشته و در چهلمین سالگرد تشکیل بسیج مستضعفین بتوانیم برنامه های متنوع و مختلفی را در هفته گرامیداشت بسیج با همت و تلاش بسیجیان، مسئولین و حضور با شکوه آنها برگزار نماییم.

در این پیام بیان شده است: آحاد بسیجیان در اقشار مختلف، خانو.اده معظم شهدا، ایثارگران و رزمندگان سلحشور و جانبازان جان برکف و همچنین مسئولین ادارات و نهادها با حضور پر شور و انقلابی خود در برنامه های هفته بسیج امسال منتج به اجرای خوب و موثر برنامه های این هفته شکوهمند شده است.

در این پیام ضمن سپاس از حضور انقلابی و موثر مسئولین ادارات و نهادها در برنامه های هفته بسیج آورده شده است: امروز بسیج به عنوان نهادی در مسیر خدمت گذاری به مردم و خادمی محرومان و مستضعفان آماده است تا گام به گام و لحظه به لحظه در کنار مسئولین و دستگاه اجرایی کشور و در راه توسعه خدمت رسانی به ملت شریف ایران اسلامی حرکت کند و این را یک افتخار بزرگ برای خود بداند.

ما در مجموعه بسیج و بسیجیان دریا دل و انقلابی تلاش دو چندان خواهیم داشت تا برای اعتلای این نهاد مقدس و انقلابی همچنین کمک به مردم، محرومان و مستضعفین ایران اسلامی و پیشرفت روز افزون شجره طیبه بسیج تلاش کنیم؛ و در این راه تا آخرین نفس به جهاد مقدس خود ادامه دهیم