یک تنگستانی رئیس هیات فوتبال استان بوشهر شد+ عکس به گزارش تنگستان نما،

مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان بوشهر با حضور حیدر بهاروند، رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران و عبدالکاظم طالقانی، عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال، و در غیاب مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال برگزار شد.

در این انتخابات سید علیرضا کازرونی، امیرحسین محتشم، سید یونس موسوی، و خانم فخرالسادات هاشمی کاندیداهای احراز پست ریاست هیات فوتبال استان بوشهر حضور داشتند.

محمد داد، رئیس هیات فوتبال شهرستان کنگان، عباس لطفی نژاد رئیس هیات فوتبال شهرستان تنگستان، و خانم مخبر بوشهری داور بوشهری به عنوان ناظرین رای گیری مجمع انتخاب شدند.

در ادامه کاندیداها با اعلام برنامه های خود دقایقی به طرح پیشینه و نظرات خود پرداختند. فخرالسادات هاشمی، تنها کاندید زن هیات فوتبال استان بوشهر ضمن تشکر از فدراسیون و اداره کل ورزش و نهادهای تایید صلاحیت و هیات فوتبال به جهت اعتماد به یک بانو برای اولین بار، انصراف خود را به نفع علیرضا کازرونی اعلام کرد.

با آغاز رای گیری و سپس شمارش آرا، امیرحسین محتشم با ۱۶ رای به عنوان رئیس هیات فوتبال استان بوشهر برای ۴ سال آینده انتخاب شد.

به گزارش تنگستان نما، امیرحسین محتشم یکی از مدیران خوب و با اخلاق شهرستان تنگستان می باشند و برای این مدیر تنگستانی آرزوی موفقعیت دارد.

 

انتهای پیام/