دو چمن مصنوعی در شهر اهرم احداث خواهد شد به گزارش تنگستان نما،

قاسم  شکوه شهردار اهرم با اشاره به کمبود فضای ورزشی در اهرم در گفتگو با خبرنگار تنگستان نما گفت:  زمینبه درخواست فراوان ورزشکاران های شهر چبه دلیل نبود چمن من در شهر اهرم، شهرداری دو چمن مصنوعی یک پنج نفره از محل اعتبارات بافت های فرسوده و یک چمن یازده نفره از اعتبارات داخلی شهرداری احداث خواهد کرد.

شهردار اهرم افزود: چمن پنج نفره در محله دهران و چمن یازده نفره در زمین ورزشی برکه اهرم احداث خواهد شد.

وی تصریح کرد‌: یک چمن مصنوعی پنج نفره نیز در انتهای خیابان ۹دی مجاور زمین کوره گچی در حال احداث است که تا کنون پنجاه درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و انشالله تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید.

قاسم شکوه در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم با گسترش فضاهای ورزشی در شهر بتوانیم هم کمک و همراهی با تیم های فوتبال این شهر که از نبود زمین تمرین با مشکل مواجه هستند داشته باشیم و هم با تشویق جوانان به ورزش و ایجاد زیر ساخت ها فرهنگی و ورزشی شور و نشاط و تندرستی رو به شهروندان هدیه کنیم.

به گزارش تنگستان نما، در سالهای قبل تیم های بزرگ فوتبال در شهر اهرم فعالیت می کردند و در رده های متفاوت در مسابقات شهرستان و استان شرکت می کردند و به دلیل مشکلاتی در حال حاظر فعالیتی ندارند.

یکی از این مشکلات نبود زمین چمن بود که در حال حاضر با هزینه ای زیاد نمی توانند زمین اجاره کنند و با احداث این زمین چمن ۱۱ نفره توسط شهرداری اهرم یکی از مشکلات این تیم ها برطرف می شود.

شهر اهرم  ۹ باشگاه فوتبال دارد و در حال حاضر ۵ تیم آن با مشکلات فراوانی وجود دارد فعالیت دارند و اگر به این تیمها کمک نشود این ۵ تیم هم نابود می شوند، مسئولین شهر و شهرستان فکری به حال ورزش اهرم کنند.

 

انتهای پیام/