افتتاح نمایشگاه آثار تجسمی هنرمندان بوشهری به گزارش تنگستان نما،

به نقل از ایرنا؛ مدیر هنرستان هنرهای زیبای دخترانه فاطمیه در این آیین گفت: در این نمایشگاه ۱۲۵ اثر از پنج هنرستان دخترانه رازی، محدثه، نورالهدی، ریحانه و فاطمیه شهر بوشهر به معرض دید عموم قرار گرفته‌است.

نمایشگاه آثار تجسمی هنرمندان بوشهری افتتاح شد

مریم بوریایی افزود: گرافیک، طراحی آرم، صفحه آرایی، خط در گرافیک، تصویرگری و طراحی از جمله موضوع های آثار ارائه شده از هنرجویان در این نمایشگاه است.

وی ادامه داد: از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه می‌توان به توانمندسازی هنرجویان برای ورود به عرصه کسب و کار، ایجاد انگیزه بین هنرجویان برای رقابت سالم در حوزه هنر، بالا بردن سطح کیفی آثار هنرجویان، معرفی فعالیت  هنرهای تجسمی در هنرستان‌های دخترانه و تبادل اطلاعات و تجربیات و ارتباط بین هنرجویان هنرستان‌های بوشهر اشاره کرد.

وی اظهار داشت: از هر هنرستان ۲۵ اثر در این نمایشگاه به نمایش در آمده که همه آثار با کیفیت بسیار بالا تولید و ارائه شده‌است.

بوریایی بیان کرد: در کنار برگزاری این نمایشگاه برنامه‌های جانبی از جمله طراحی زنده توسط هنرجویان نیز برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: ظرفیت‌های خوبی در هنرستان های دخترانه وجود دارند که باید با تلاش و همکاری آثار این هنرجویان را در عرصه‌های ملی و بین‎المللی بیش از گذشته مطرح کنیم.

نمایشگاه آثار تجسمی هنرستان‌های دخترانه شهر بوشهر به مدت ۲ روز  ۲۲ و ۲۳ دی ماه در مدرسه تاریخی سعادت شهر بوشهر پذیرای بازدیدکنندگان است.