مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر: امروز در جنگ تمام عیار با استکبار جهانی هستیم به گزارش تنگستان نما،

به نقل از مهر؛ حجت الاسلام عبدالرضا سروستانی عصر یکشنبه در جمع فعالان فرهنگی استان بوشهر اظهار داشت: خدمات ارزشمند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در طول ۴۱ سال گذشته و اقتدار این نهاد انقلابی با داشتن نیروهای مخلص، شجاع، ایثارگر و شهادت‌طلبی همچون سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و سردار دلیر، حاجی‌زاده که خار چشم دشمنان بوده و هستند، ستودنی است.

امروز در جنگ تمام عیار با استکبار جهانی هستیم

وی با بیان اینکه امروز در جنگ تمام عیار با استکبار جهانی هستیم، ادامه داد: آمریکا که خود عامل اصلی ناامنی در منطقه است، به همراه سایر هم پیمانانش درصدد مقابله با نظام اسلامی و جریان مقاومت هستند و در این مسیر از تمام توان خود و کشورهای سلطه پذیر منطقه و اجیران و فریب خوردگان داخلی خود استفاده می‌کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر تصریح کرد: ما هم بنا بر رسالتی که داریم باید ادای وظیفه کنیم و با حضور افراد تأثیرگذار نقش تبلیغی خود را در روشنگری برای اقشار مختلف مردم و خنثی کردن توطئه‌های شوم دشمن انجام دهیم.

وی در ادامه با تسلیت واقعه سقوط هواپیمای مسافربری اظهار داشت: امشب در مساجد استان بوشهر به یاد جانباختگان واقعه سقوط هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ خطوط هوایی کشور اوکراین، قرآن کریم تلاوت می‌شود.

حجت‌الاسلام سروستانی تأکید کرد: متأسفانه سقوط هواپیمای مسافربری و جان باختن تعداد زیادی از فرزندان ایران اسلامی مصیبت بزرگی بود که بعد از حلاوت انتقام سختی که از دشمنان گرفته شد و در تاریخ بی سابقه بود به وجود آمد و همه را متأثر کرد.