تکمیل پروژه‌های عمرانی عالیشهر تسریع شود به گزارش تنگستان نما،

به نقل از فارس؛ حسن روانفر در جریان بازدید از پروژه‌های عمرانی شهر جدید عالیشهر، با تقدیر از مدیرعامل شرکت عمران و همکاران وی، اظهار داشت: در حال حاضر پروژه‌های مهمی در شهر جدید عالیشهر در حال اجرا هست که با بهره‌برداری از آنها گام مهمی در مسیر پیشرفت این شهر برداشته می‌شود.

عضو هیأت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید کشور افزود: امیدواریم هرچه سریعتر با همت و تلاش هرچه بیشتر شرکت عمران شاهد اتمام و افتتاح پروژه‌ها باشیم.

وی با اشاره به ظرفیت‌های بالای شهر جدید عالیشهر و موقعیت‌های بسیار خوبی که در آن وجود دارد، اذعان داشت: با تکمیل و اتمام این پروژه‌ها پیش‌بینی می‌شود شاهد رشد قابل توجهی در شهر عالیشهر باشیم که این مهم جز در سایه تلاش و کوشش کارکنان شرکت عمران شهر جدید عالیشهر میسر نخواهد شد.

علی مقاتلی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر نیز گفت: در حال حاضر پروژه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان جزو پروژه‌هایی است که از پیشرفت بسیار خوبی برخوردار است و تلاش می‌کنیم تا پایان سال جاری آن را به بهره‌برداری برسانیم.

عضو هیات مدیره شرکت عمران شهرهای جدید کشور از پروژه‌های دبستان‌های ۱۲ کلاسه فاز۲، مرکز جامع بهداشتی درمانی، عملیات آماده‌سازی فازهای ۳،۲،۱ و۴، زمین چمن ورزشی چندمنظوره فاز۳ و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بازدید کرد.