خطر در کمین خودروهای در حال تردد در جاده اهرم، برازجان+ عکس به گزارش تنگستان نما،

سرعت گیرهای احداث شده در جاده محمود احمدی درمان درد مرگ و میرهای سوانح رانندگی نیست چاره اساسی احداث هر چه سریعتر بزرگراه اهرم، برازجان است.

مسئولین به جای چاره اندیشی صورت مسئله را پاک کرده اند و با نصب و قرار دادن سرعت گیرهای متعدد در محدوده منطقه محمود احمدی در جاده اهرم برازجان نه تنها مشکل حوادث و سوانح رانندگی در این محور پر تردد را بطور ریشه ای حل نکردند بلکه زمینه وقوع تصادف و خطرات بعدی را نیز فراهم کردند.

صبح امروز اداره راه شهرستان تنگستان در اقدامی تامل برانگیز تعداد قریب به ۵ سرعت گیر را در جاده محدوده روستاهای محمود احمدی نصب کرده است.

بد نیست بدانید در این محدوده بیشترین تلفات جانی در سوانح رانندگی منجر به فوت را به خود اختصاص داده است که اگر به آمار فوتی ده سال اخیر رجوع کنیم چیزی قریب به چهل نفر فقط  در منطقه روستای محموداحمدی را نشان می ده

د.

این اقدام در حالی انجام شده که چاره مشکل نیست و درمان مقطعی هم محسوب نمی شود چرا که خودروهایی در این مسیر تردد می کنند که بعضا با شرایط آشنا نیستند و ممکن است خود باعث وقوع حوادث بعدی شده و مشکل ساز شود.

به طور حتم مهمترین راه حل برای این مشکل تسریع در احداث بزرگراه اهرم برازجان است که موتور حرکت آن به کندی هرچه تمام تر در حال پیشروی است.

حال که مسئولین چاره را در این دیده اند بد نیست توجه کنند که نصب سرعت گیر باید با علائم هشدار دهنده به ویژه چراغ چشمکزن نیز همراه باشد که دوستان مسئول قبل از وقوع هر حادثه ای باید در دستور کار قرار دهند.

 

 

انتهای پیام/