رزمایش یاوران سردار آسمانی فاتحان قدس در تنگستان آغاز شد به گزارش تنگستان نما،

با فراخوان گردانهای واکنش سریع الی بیت المقدس بسیج در شهرستان تنگستان رزمایش یاوران سردار آسمانی فاتحان قدس بسیجیان شهرستان تنگستان به یاد سردار دلها حاج قاسم سلیمانی آغاز شد.

فرمانده سپاه تنگستان گفت: رزمایش گردان‌های الی بیت المقدس بسیجیان تنگستان به منظور تقویت آمادگی رزمی و توسعه توانمندی‌ بسیجیان به مدت ۳۶ ساعت  و در منطقه عمومی شهر اهرم  و در جوار قبور مطهر شهدا محمود احمدی در حال برگزاری است.

وی تصریح کرد: گردانهای شرکت کننده در روز اول با حضور در کلاسهای تئوری و عملی به تمرین تاکتیک های رزمی، دفاعی و امنیتی خواهند پرداخت.

سرهنگ احمد حیدری ابرازداشت: بسیجیان حاضر در رزمایش شامگاه امروز در رزم شبانه شرکت می‌کنند و صبح فردا نیز عملیات دفاع از کوی و برزن و عملیات تاخیری و امداد و نجات را اجرا می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: تقویت روز افزون آمادگی‌های جسمانی، دفاعی، توان رزمی و بصیرتی بسیجیان از مهمترین برنامه‌های سپاه تنگستان به شمار می‌رود.

حیدری افزود: دراین رزمایش بسیجیان  طی مدت دو روز و حدود ۳۶ ساعت در جبهه رزمی فرهنگی حضور خواهند داشت.

وی با بیان اینکه روحیه بسیجی یعنی احساس تکلیف بدون توقع  و بدون خودنمایی برای رضای خدا  افزود : بسیج مکتب صبر و توکل است و طبق فرمایش مقام معظم رهبری در نبرد با دشمن، ما هرچه ایستادگی و پافشاری بیشتری کنیم در جنگ اراده‌ها می توان بر دشمن غلبه کرد، زیرا صبر و توکل رمز پیروزی بسیج در دوران دفاع مقدس بود.