اگر مسئولیتی عهده دار بودم ورودی شهرها را می بستم/ چه چیز واجب تر از جان مردم به گزارش تنگستان نما،

امین ماندگار عضو شورای اسلامی شهر اهرم گفت: اگر مسئولیتی را عهده دار بودم که تصمیم گیرنده و موثر می بود قطع و یقین مبادی ورودی حوزه تحت اختیار خود را بسته و حتی الامکان بجز موارد ضروری هر گونه ورود و خروج را ممنوع و یا با رعایت مسائل کاملا” ایمنی و بهداشتی مجازاعلام می کردم این تصمیم منجر به از دست دادن جایگاه اداری و سازمانیم می شد.

وی افزود: چه چیزی واجبتر از حفظ سلامت و جان مردم و همشهریانم، وقتی می گویم مردم یعنی خودم و خانواده ام هم شامل می شویم ولی مسئولان امر خود را جدا از مردم می دانند که این تصمیمات یک بام و دو هوا و دست و پا شکسته می گیرند.

ماندگار ادامه داد: آمار مبتلایان به کرونا ویروس در گیلان اندک بود اما امروز شرایط در این استان بحرانی اعلام شده و مجبور شده اند ورود و خروج را ممنوع اعلام کنند، چرا همیشه تصمیمات باید در دقیقه نود اخذشود.

این عضو شورای اسلامی شهر اهرم تصریح کرد: از سویی مسئولان و صداوسیما مردم را به ماندن درخانه توصیه وتشویق می کنند و از دیگرسو نیمی از جمعیت کشور باید روزانه به محل کار بروند، این یعنی بیرون رفتن از خانه و حضور در اجتماعنمی دانم قسم حضرت عباس شما را باور کنیم یا دم خروس را، به این آمار (درخصوص ۱۰ نفر مبتلا به کرونا ویروس در بوشهر )که در پایگاه خبری خلیج فارس است دقت کنید : ٢ نفر اصالتا برازجانی بوده که در برگشت از مسافرت قم و گیلان به عنوان استان های درگیر، با علائم کرونا شناسایی شده ؛ نفر سوم فردی نظامی بوده که در برگشت از ماموریت قم، با علائم کرونا به بیمارستان قائم بوشهر مراجعه؛ و ایضا” نفرات بعدی که یکی زنبور داری مازندرانی و دیگری فردی شاغل در عسلویه که از تهران آمده (قابل توجه مسئولان شهرستانی در خصوص فعالیت شرکت های مستقر در شهر اهرم و حومه آن هستند.

وی خاطر نشان کرد: خودتان شاهد باشید که منابع انتقال و ورود این ویروس به استان چگونه بوده که احتمال نشرو شیوع بیشتر آن نیز می باشد.

امین ماندگار تاکید کرد: استاندار، شما به عنوان مسئول ارشد استان دربرابر جان تک تک شهروندان بوشهری مسئول و پاسخگو هستید و من عاجزانه و ملتمسانه از همه همشهریانم می خواهم بیاییم خودمان بفکر خود باشیم و سلامت خود و خانواده امان در این مقطع رابر هر کاری ارجح بدانیم و همچنین شاهدم علی رغم مصوبه ستادپیشگیری کروناویروس در تنگستان، برخی اصناف همچنان به فعالیت خود ادامه می دهند، نیاز به برخوردی جدی تر در این خصوص احساس می شود.

ماندگار عضو شورای اسلامی شهر اهرم اظهار داشت: مسئولان این قضیه را با دیگر ماموریت ها و وظایف خود اشتباه نگیرند و چندان در پی گزارش عملکرد و ثبت عکس نباشند.

وی با اشاره به شهروندان گفت: لطفا به آمار و اخبار کذب و تایید نشده توجه نکنید و قبل از حصول اطمینان از هرخبری از انتشار آن بپرهیزید، داشتن روحیه ای مقاوم و بالا و شادی و نشاط در تقویت سیستم ایمنی بدن بسیار تاثیرگذار است .

امین ماندگار افزود: از تلاش های شهردار اهرم و پرسنل خدوم این شهرداری در این ایام درخصوص ضدعفونی کردن اماکن و معابر عمومی قدردانی می نمایم و تلاش و مجاهدت های کادر درمانی و بهداشتی، پزشکان و پرستاران هم در خط مقدم این مبارزه قابل تقدیر و ستایش است.

انتهای پیام/