اگر مسئوليتي عهده دار بودم ورودي شهرها را مي بستم/ چه چيز واجب تر از جان مردم به گزارش تنگستان نما،

امین ماندگار عضو شورای اسلامی شهر اهرم گفت: اگر مسئوليتي را عهده دار بودم كه تصميم گيرنده و موثر مي بود قطع و يقين مبادي ورودي حوزه تحت اختيار خود را بسته و حتي الامكان بجز موارد ضروري هر گونه ورود و خروج را ممنوع و يا با رعايت مسائل كاملا” ايمني و بهداشتي مجازاعلام مي کردم اين تصميم منجر به از دست دادن جايگاه اداري و سازمانيم مي شد.

وی افزود: چه چيزي واجبتر از حفظ سلامت و جان مردم و همشهريانم، وقتي مي گويم مردم يعني خودم و خانواده ام هم شامل مي شويم ولی مسئولان امر خود را جدا از مردم مي دانند كه اين تصميمات يك بام و دو هوا و دست و پا شكسته مي گيرند.

ماندگار ادامه داد: آمار مبتلايان به كرونا ويروس در گيلان اندك بود اما امروز شرايط در اين استان بحراني اعلام شده و مجبور شده اند ورود و خروج را ممنوع اعلام كنند، چرا هميشه تصميمات بايد در دقيقه نود اخذشود.

این عضو شورای اسلامی شهر اهرم تصریح کرد: از سويي مسئولان و صداوسيما مردم را به ماندن درخانه توصيه وتشويق مي كنند و از ديگرسو نيمي از جمعيت كشور بايد روزانه به محل كار بروند، اين يعني بيرون رفتن از خانه و حضور در اجتماعنمی دانم قسم حضرت عباس شما را باور كنيم يا دم خروس را، به اين آمار (درخصوص ۱۰ نفر مبتلا به كرونا ويروس در بوشهر )كه در پايگاه خبري خليج فارس است دقت كنيد : ٢ نفر اصالتا برازجانی بوده که در برگشت از مسافرت قم و گیلان به عنوان استان های درگیر، با علائم کرونا شناسایی شده ؛ نفر سوم فردی نظامی بوده که در برگشت از ماموریت قم، با علائم کرونا به بیمارستان قائم بوشهر مراجعه؛ و ايضا” نفرات بعدي كه يكي زنبور داري مازندراني و ديگري فردي شاغل در عسلويه كه از تهران آمده (قابل توجه مسئولان شهرستاني در خصوص فعاليت شركت هاي مستقر در شهر اهرم و حومه آن هستند.

وی خاطر نشان کرد: خودتان شاهد باشيد كه منابع انتقال و ورود اين ويروس به استان چگونه بوده كه احتمال نشرو شيوع بيشتر آن نيز مي باشد.

امین ماندگار تاکید کرد: استاندار، شما به عنوان مسئول ارشد استان دربرابر جان تك تك شهروندان بوشهري مسئول و پاسخگو هستيد و من عاجزانه و ملتمسانه از همه همشهريانم مي خواهم بياييم خودمان بفكر خود باشيم و سلامت خود و خانواده امان در اين مقطع رابر هر كاري ارجح بدانيم و همچنين شاهدم علي رغم مصوبه ستادپيشگيري كروناويروس در تنگستان، برخي اصناف همچنان به فعاليت خود ادامه مي دهند، نياز به برخوردي جدي تر در اين خصوص احساس مي شود.

ماندگار عضو شورای اسلامی شهر اهرم اظهار داشت: مسئولان اين قضيه را با ديگر ماموريت ها و وظايف خود اشتباه نگيرند و چندان در پي گزارش عملكرد و ثبت عكس نباشند.

وی با اشاره به شهروندان گفت: لطفا به آمار و اخبار كذب و تاييد نشده توجه نكنيد و قبل از حصول اطمينان از هرخبري از انتشار آن بپرهيزيد، داشتن روحيه اي مقاوم و بالا و شادي و نشاط در تقويت سيستم ايمني بدن بسيار تاثيرگذار است .

امین ماندگار افزود: از تلاش هاي شهردار اهرم و پرسنل خدوم اين شهرداري در اين ايام درخصوص ضدعفوني كردن اماكن و معابر عمومي قدرداني مي نمايم و تلاش و مجاهدت هاي كادر درماني و بهداشتي، پزشكان و پرستاران هم در خط مقدم اين مبارزه قابل تقدير و ستايش است.

انتهای پیام/